Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki terhes...

Van itt olyan, aki terhes lett úgy, hogy a párja csak néhány másodpercig volt benne óvszer nélkül?

Figyelt kérdés
A legelején csak, nagyon messze volt még az elélvezéstől. Viszont előtte együtt voltunk már egyszer aznap. Hallottatok már ilyenről?
2012. máj. 4. 10:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! :(
2012. máj. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Azóta már 4 éves a kislány.

2012. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És vannak tüneteid? Mikor kellet meg jönnie Stb... Valószínűleg igen lehetsz terhes. Az elő váladékban is van hímivarsejt. Nem csak akkor mikor elélvez benned. Mondjuk 99%hogy igen és 1%nem az esély.
2012. máj. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A ciklusod melyik szakaszában történt az eset? Ha pont középidőben, akkor van esély, de szerintem akkor is kevés. Ha jól tudom, akkor az előváladékban csak akkor van hímivarsejt, ha előtte már volt aktud, és mondjuk nem volt pisilni.
2012. máj. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó! Írta, hogy előtte is voltak már együtt aznap! ;)
2012. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy voltak együtt, de lehetett az első együttlét reggel és következő este. Annyi idő alatt csak pisilt párszor az ember, és annyi idő alatt "kitisztul" a járat! Legalábbis én így tudom.
2012. máj. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Pont középidőben történt a dolog. És igen, nem egyszer voltunk együtt aznap. Hosszú volt a hétvége :))

Örülnénk amúgy a babának, csak kíváncsi vagyok, hogy történt-e valakivel már ilyen.

2012. máj. 4. 12:29
 8/11 A kérdező kommentje:

Találtam egy hasonló kérdést, de itt inkább azt írják, hogy nem nagyon valószínű: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..


Hát, meglátjuk.

2012. máj. 4. 12:33
 9/11 A kérdező kommentje:

És vannak tüneteid? Mikor kellet meg jönnie Stb... Valószínűleg igen lehetsz terhes. Az elő váladékban is van hímivarsejt. Nem csak akkor mikor elélvez benned. Mondjuk 99%hogy igen és 1%nem az esély.


A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.

# 3/8 ma 11:29



Köszi szépen! De ezt nem fordítva érted, hogy 99% nem, 1% igen?

Még nincsenek tüneteim, csak két napja történt, még csak várok, hogy mi lesz.

2012. máj. 4. 12:37
 10/11 anonim ***** válasza:
2012. máj. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!