Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3 napja voltunk együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 napja voltunk együtt a barátommal, aktus közben kiszakadt az ovszer es a barátom el is élvezett,10 oran belul vettem be esemény utáni tablettát (ESCAPELLE), holnap kellene megjöjjön a menszeszem mennyi az esélye hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 11. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
be se kellett volna venned, ha holnap kell h megjöjjön..
2012. ápr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy jó 5%-10% között
2012. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Terhes szerintem nem leszel, én a helyedben nem vettem volna be az esemény utánit. Viszont így nem biztos, hogy megjön rendesen, vagy egyáltalán, mivel azzal a tabival a hónapban felboríthattad a szervezeted. :S
2012. ápr. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha véletlenül nem jönne meg, az nem azért lesz, mert terhes vagy, hanem szétcseszted az egész szervezetedet azzal a sz.rral..
2012. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
49%

Helló, ha nem szedsz fogamzásgátlót tudok 1 tuti megoldást. 100% én már több mint 7 éve élek vele és még nem estem teherbe.

Mikor megszületünk van egy bizonyos holdállás valaki teliholdkor valaki ujholdkor született... Minden hónapban mikor a hold ugyan abban a fázisban van mind születésunk napján a nők és a lányoknak érhet petesejt ezen a napon pontosabban 4 napon keresztül termékenyek vagyunk. Nekem van egy 11 éves fiam, 7 éve élek ezzel a módszerrel és eddig bevált. A nőgyógyászom szerint egészséges vagyok mint a makk. Persze a menstruáció első napjától számolva a kb 9-14 nap is van peteérés ezt jobb ha mindenki magán figyeli meg. Valakinél korábban valakinél késöbb van peteérés, de kb 4-5 napig tart. A sperma 12-24 órán belül éri el a petesejtet ezzel is ugye számolni kell!

2015. jún. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!