Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Bennem maradt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Bennem maradt az óvszer, de.

Figyelt kérdés

Tudom,hogy nagyon sok ilyen kérdés van,és lehet hoy túlparázom a dolgokat,de jobb félni,mint megijedni.Párommal szeretkeztünk,és egy rossz mozdulatnál bennem maradt az óvszer. Utána azonnal kiszedtük,nem élvezett el a párom. Az óvszert alaposan átvizsgáltuk,nem volt lyukas,minimális előváladék volt benne,viszont csak az alján. Az óvszer teteje,kb.a negyede nem volt ragacsos,érintetlen volt. Ha kifolyt volna az előváladék,akkor azt láttuk volna az óvszeren,nem? Meg is fordítottuk többször is,de nem jött ki belőle az ami benne maradt. Emellett már több mint fél éve fogamzásgátló tablettát szedek amiből nem maradt ki semmi,max.2-3 óra eltérés volt a bevételek között. Félnem kell a terhességtől? A 72 órás tabletta szükséges lehet? Olvastam,hogy hazavágja a szervezetet.

Köszönöm a válaszokat.


2012. ápr. 8. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nem. Főleg ha még tabit is szedsz mellette, ami kicsit furcsa.

A másik tabi(72) sem kell. Hány évesek vagytok?

2012. ápr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
18. Fontosnak tartom,hogy mindkét fél biztosítson védelmet. Remélem,hogy nem történt baj...
2012. ápr. 8. 10:18
 3/16 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem szükséges aggodnod...


egyrészt mert fogamzásgátlót szedsz, másrészt mert az óvszer maradt bent, abból még ha ki is folyt valami a hüvelyfaladra stb, a himivarsejteknek nincs meg a megfelelő löket ahhoz, hogy a védelmi rendszereden keresztül menjenek.

(váladék, csillók stb)

2012. ápr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Ha gyógyszert szedsz, miért használsz gumit?
2012. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez nem teljesen normális dolog. Szerintem iszonyatosan félsz a teherbeeséstől, nem a normális módon, inkább "betegesen". Beszélned kellene valakivel, aki tud segíteni. Vagy volt esetleg abortuszod már?
2012. ápr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz, nem leszel terhes. Mint írta az előttemszóló, ekkora blokkal az agyadban, tuti, hogy nem.
2012. ápr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
mi a f.sznak tuningolod a szervezeted hormonokkal ha egy ilyen semmiségnél is ugyan ugy beparázol mintha nem szednél tablettát?
2012. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Tenyleg menj el.pszichologushoz, ez nagyon nem normalis! Ha tabit szedsz, nincs peteeresed. Tehat NEM eshetsz teherbe. Nem kell gumi is..
2012. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
eskuszom. fogamzas gatlo, ovszer es megis aggodsz. szerintem te le kene tisztazz valami mely felelmet onmagadban. en egyszeru megszakittasos szeretkezest gyakorlok 10+ eve es megsem erzem veszelyesnek es nagyon is bevallt nekem eddig.
2012. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
ha szedsz tablettát és még ovszert is használtok és ennyire féltek akkor miért szexeltek?
2012. ápr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!