Ez mire utalhat?

Figyelt kérdés

Napok óta kb. olyan 3-4 napja ilyen menstruáció szerű görcseim vannak. De már el múlt a menstruációm Április 22-én volt meg utoljára de már hetek óta fájnak a melleim. Egyéb tüneteim nincsenek. Nem szedek semmi féle gyógyszert. Nem volt semmi féle hormon problémám. Már van egy kisfiam. Mikor Áprilisban meg jött furcsább volt mint általában mert még nem volt hogy 3-4 napig tartott volna meg az első napon szinte alig jött valami talán pár csepp volt. Második nap meg rendes aztán harmadnap meg mérséklődött, negyedik nap mint az első napon,szinte semmi vagy alig pár csepp. Nem tudom hogy mik befolyásolják a szervezetemet mert igazából nem szedek gyógyszert egyéb okokból. Tudnátok segíteni?


Meg kérek minden olyan kedves embert aki nem oda illő meg jegyzései vannak azok ne írjanak. Hiszen azért jön fel az ember a problémájával hogy megoldást, segítséget kapjon a kérdésére. És nem azért jön fel mert bántást kapjon.



2012. máj. 4. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Menj el az orvosodhoz. Lehet ez a hónap ilyen furcsa lesz és a következő pedig megint normális lesz.

Lehet a peteérést érzed most erősebben, de az akkor se jó, hogy görcsölsz.

Nekem is a múltkori hasonlóan jött meg, mint neked, de én nem görcsöltem utána, hanem inkább szúró fájdalmat éreztem pár napig, de a doki nem látott semmit, szerinte a stressz befolyásolta, mert elég sokat idegeskedtem akkoriba.

2012. máj. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem eddig általában 8-9napig szokott tartani a menstruációm. De ne úgy képzeld el hogy nagyon fáj a görcsölés csak ilyen enyhe szerű nagyon enyhe.
2012. máj. 4. 11:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is a 7-8 napos mensim lerövidült kb. 5 naposra, de az utolsó 2 nap az már csak vicc volt. :)


Ti tervezitek a babát?

2012. máj. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Esetleg ami eddig voltak menstruációkhoz képest úgy mondjam hogy ahhoz képest mint ami az eddigi életem során ahogy meg jöttek. A mostani ami volt 22-én esetleg nem e utalhat terhességre? A enyhe görcsök az én gondolataim alapján én arra utalok hogy esetleg most volt abban az egy hétben peteérésem talán én nem tudom csak tippelek. De nem vagyok benne biztos meg hát biztosan vannak itt az oldalon olyan személyek akik pontosaban tudnak ezekre válaszolni.
2012. máj. 4. 11:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem tervezek semmilyen babát. Mert hát már van egy kisfiam. De a párom minden áron akar még egyet legalább. Hogy mondjam kicsit erőszakos a babával kapcsolatban.
2012. máj. 4. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!