Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Le irnátok nekem a Hőmérőzés...

Le irnátok nekem a Hőmérőzés pontos "használatát "?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondoltam hogy mindennap kell e mikor kell hol mérjem mikor jó, stb ( köszi előre is )
2012. máj. 4. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Legalább 6 óra alvás után, ébredéskor, de felkelés előtt. Hüvelyben, vagy nyelv alatt, vagy végbélben (hónaljban nem jó!). Legalább 3-5 percig. A higanyos lázmérő a legjobb, de lehet digitális is.
2012. máj. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja az kimaradt, hogy minden nap!
2012. máj. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. máj. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy az ébredés időpontjának is ugyanannak kell lenni, tehát nem lehet hétköznap fél 7-kor mérni, hétvégén meg 11-kor, mert akkor kelsz.


Viszont azt is leírná valaki, hogy ha már hőmérőztem, akkor mit mutatnak az értékek? Szóval, hogy mikor hány foknak "kéne" lenni, mert sajna én meg itt akadtam el.

Köszi, és bocs, hogy belekontárkodtam a kérdésbe, de szerintem ez neked is jól, kérdező! :)

2012. máj. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megnéztem a linket, de nem derül ki számomra, hogy mikor kell dolgozni a babán. :)
2012. máj. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem kontárkodtál bele :))a kérdésednek örülök mert ezzel én se vagyok tisztába :)))))))) válaszokat várjuk :)))az előzőknek köszi !!!!!!!!!
2012. máj. 4. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:

[link]


Itt mindent megtalàltok :)

2012. máj. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!