Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk és a páromnak...

Babát szeretnénk és a páromnak kevés a spermaszáma amit doki orvosol egyenlőre. Én elmenjek-e kivizsgáltatni magam?

Figyelt kérdés
A kórházi nőgyógyászom nem akar kivizsgálni mondván a párommal van a baj.Én azért biztosra szeretnék menni.33 vagyok.Mit tegyek?
2009. jún. 24. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hallottam lehet olyan síkosítót kapni a patikában ami segíti a spermiumok mozgását.Én kipróbálnám a helyedben. De attól kivizsgáltathatod magad, de ha a dokid nem hajlandó segíteni....
2009. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nőgyógyászod azért előbb a férjedet vizsgáltatná ki, mert az ő vizsgálata teljesen fájdalmatlan, ezzel ellentétben a női vizsgálatok lehetnek fájdalmasak, de mindenképpen jóval kellemetlenebbek...


Sajnos, manapság egyre gyakoribb, hogy a férfiak alacsony spermaszáma miatt terméketlen a házasság.

Ezt egy egyszerű spermavizsgálattal meg tudják állapítani, utána vitamin-kúrával lehet próbálkozni.


Ha megállapították a párodnál az alacsony spermaszámot, a felírt gyógyszereken kívül javaslom a MACA kapszulát, amit nagyon sokan használnak hasonló esetekben és nagyon jó eredményekkel!!!

Ez a MACA kapszula a maca növény gyökeréből készült kivonatot tartalmaz, itt olvashatsz róla bővebben :

[link]


Figyeljetek a hatóanyag mennyiségére, mert többféle MACA kapszula van forgalomban, nyilván az a hatékonyabb, amiben a legmagasabb a maca-hatóanyag.


Ez a kapszula annyira hatásos, hogy sokszor az orvosok is ezt javasolják a pároknak! (Kb. 3-6 havi szedés után várható eredmény.)


33 évesen még nem késtél le semmiről, ne izgulj, mert gyakran az is gátolja a teherbeesést, ha görcsösen erre koncentráltok! LAZÍTS! :D


Menjetek el nyaralni, szórakozni, élvezzétek az együtt (kettesben) töltött időt, mert később a kisbaba mellett erre sokáig nem lesz lehetőségetek.

2009. jún. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az anyagi helyzeted megengedi keress fel vagy egy maszek nôdokit vagy meddôsègi központot pl: Kaàli Intèzet.
2009. jún. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ. Nem vagyok rágörcsölve csak nem szeretem ha az idő feleslegesen telik a fejem fölött.A MACA hatását ismerem csak várunk a kontrollra még.Mivel a párom dolga sínen van ezért gondoltam hogy mások elmennének-e kivizsgálásokra a helyemben?
2009. jún. 24. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!