Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sírógörcsök normális ez?...

Sírógörcsök normális ez? Remények minden hónapban?

Figyelt kérdés
már 2. alkalommal kaptam sírógörcsöt ez volt a 9. hónap próbálkozás,3 hónap múlva orvos nem tudom hogy fogom kibírni,addig nem tudok nem merek reménykedni még orvos nem látott

2012. máj. 6. 19:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnállak, de ne add fel! Lehet hogy pont azért nem jön össze mert rá vagy görcsölve. Javaslatom:romantikus vacsora, feledj el mindent, izzadásig szex, hátha összejön.
2012. máj. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
sajnálom és megértem. ezt éreztem én is...egy tipp, ha azt érzed, hogy valami gond van (ha van rá esély, rendszertelen mensi, vagy bármi miatt), akkor nem kell várni az orvossal. MI vártunk, és így egy csomó idő eltelt, pedig valahol éreztük, hogy gond van.
2012. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kineziológus! Rendbe teszi a lelki dolgokat, akadályokat, amiért várathat magára a baba! És ha nem leszel rágörcsölve, akkor sokkal hamarabb jön! Tudom, hogy lehetetlen nem erre gondolni, de higgy nekem, kineziológus!!! Nagyon sokaknak segített már! SOk sikert !!
2012. máj. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is ezt éreztem. Majd végre jött egy pozi teszt... annyira örültem, hogy végre... csakhogy kiderült, hogy méhen kívüli. Képzelheted. :S Azóta most van a 2. próbálkozós hónap, de szerintem most se sikerült.
2012. máj. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

7 éve várom a babát. Érted? 7 éve. Mégsem tudom feladni.

a remény minden honapban újra szuletik bennem.. (bocs, nincs minden ékezetes betűm)

2012. máj. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :) 7 év?! :O te jó ég el se merem hinni vagy képzelni hogy bírod ki :(
2012. máj. 6. 21:12
 7/11 anonim ***** válasza:

22 hónapig vártam a pozitív tesztre. sírógörcs eleinte, aztán kirohanások, hiszik, idegkimerülés. eljött a pillanat, amikor (ne haragudj, amiért így írom) sz@rtam mindenre. Az életem legbulisabb, legőrültebb, leg..., leg..., leg... időszakát éltem meg. 3 hónap múlva pozitív tesztet tartottam a kezemben.

dokihoz az általad leírtak miatt nem mentem, egyszerűen nem bírtam volna ki.

2012. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi is 9 hónapja várjuk első babánkat,s minden hónapban összetörök,mikor megjön...Egészen addig,míg csak pár nap van a nemvárt napjáig,nyugodt vagyok,de ahogy közeledik az idő...hát igen. Nagyon ismerős a helyzet. Én is reménykedek,s nem adjuk fel,elöbb-utóbb pozitív lesz az a teszt! :)
2012. máj. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálok minden próbálkozóst, pontosan tudom milyen érzés ez. Mi 5 hónapja próbálkozunk csak, de azonnal kezdtük a teljes kivizsgálást a dokinál. És talált is kis hormoneltérést amit gyógyszeresen azonnal helyretett. Javaslom menjetek Ti is dokihoz, időt spóroltok vele.

Én a csalódásokat úgy próbálom enyhíteni, hogy valami pozitív dolgot kitűzök magamnak, ha megjön (buli, vásárlás, valami kedvenc kaja stb). Persze nem segít, de egy picit jobban érzem magam tőle. Ki hogyan enyhíti a csalódását?

2012. máj. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,kedves utolsó én az első két nap úgy lekött az állandó görcsölés hogy csak arra tudok gondolni hogy legyen vége,majd még 5 nap és újra kezdjük az egészet tele reménnyel,érdekes hogy minnél több idő telik el talán annál könnyebb elviselni hogy a baba nem jönn,majd talán akkor mikor nem is számítunk rá
2012. máj. 7. 17:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!