Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja holnapra? Éreztek...

Ki nem várja holnapra? Éreztek esetleg valami szokatlant?

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 09:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én mára nem várom. Még nincs semmi, de már kezd a derekam fájni. Nem jó jel :( a melleim iszonyatosan fájnak.
2012. máj. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én szerdára nem várom. Nem tudom, nekem olyan tompán fáj a méhem, de nekem ilyen, csak mensi 3. napján a legerősebb napon szokott lenni. Meg a hőm is csak max 6-7 napig szokott fenn lenni, de most ilyen a görbém: [link] . De a reggeli amazon 10-es teszt full nega lett. De nem adom fel! Szorítok mindkettőnknek, hogy ne jöjjön meg és hogy babásak legyünk! Én 5 és fél éve várok. Neked vannak tüneteid?
2012. máj. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én is holnapra nem várom. Peteérés óta szinte naponta görcsölgetek, nem tudom mit jelent. Mást nem. Te mit érzel?
2012. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

2-es válaszoló, nagyon jó a görbéd! Szerintem ott baba van:)


én 7 éve várom :(

2012. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok.én sajna nem értek ehhez a hőgőrbés bisz baszhoz:D

Remélem mindannyian végre megkapjuk amire vágyunk,ám én is végig főrcsőltem azelőző napokat.Szombaton meg dolgoztam,és sajna nem tudtam az eladótéren maradni,kimentem és hánytam,hátha:D

Egy kis poén:A tescoba dolgozok,TUDJÁTOK OTT A LEGKISSEBB IS SZÁMÍT :D

2012. máj. 7. 14:38
 6/16 anonim ***** válasza:

2es válaszoló, már láttam ezt a görbét valahol... :-) De ne aggódj, szerintem nagyon ott van a baba abban a görbében.

Ráérsz majd aggódni a csalódás után is nem? Addig meg igyekezz nem felhúzni magad.

Sok sikert!

2012. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én szerdára nem várom.

Semmilyen tünetem nincsen, még az sem ami amúgy szokott lenni. A görbém meg nem olyan magas, mint ilyenkor szokott lenni, úgyhogy szerintem ebből most sem lett babóca. :-(

2012. máj. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ma délután csináltam egy medi lab tesztet,hááát,ha nagyon-nagyon nézem akkor talán valami,majd reggel megismétlem,addig még reménykedni sem merek,1év 8hónap után.HA MEG NEM SIKERÜLT AKKOR SEM SZABAD FELADNI.Remélem mind babásak leszünk!
2012. máj. 7. 19:25
 9/16 anonim ***** válasza:
Na mi lett? Reggel csináltál tesztet? 2-es vagyok
2012. máj. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
szia.Igen,kissé mintha erősebb lenne,de nekem már 2hónapja is voolt ilyen szóval nagyon nagyon félek,most már feltámadt bennem a remény is majd ha nem jőn meg akkor holnap után is csinálok egytet.Kérlek drukkoljatok,én is nagyon nektek.
2012. máj. 8. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!