Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostyval kinek sikerült a...

Clostyval kinek sikerült a baba? Olyan jó lenne egy pár pozítiv történetet olvasni! Ez a 2. clostys hónapom, de ma megjött. Péntektől kezdem a 3. kúrát.

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Első baba 4 év várakozás után, 3x3 hónap sikertelen Closty-s kezelés után 2 hónappal spontán fogant. Második babám az első Closty-s hónapban.


Ne keseredj el, lehet hogy a következő hónapban sikerül. Drukkolok!

2012. máj. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
második clostis honapban már sikerult de sajno 6 hetesen elvetéltem:(
2012. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Kedves 2.válaszoló!Nagyon sajnálom hogy elment a babád!
2012. máj. 7. 14:33
 4/13 anonim ***** válasza:
Szia én május 30-ra vagyok kiírva és első clostys hónapban babás lettem,ne add fel.
2012. máj. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia én a 3. clostis hónapban estem teherbe előtte másfél évig próbálkoztunk.


22 hetes kismama:)

2012. máj. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia! Én az első clostys hónapban lettem babás. Most lassan 10 hetes vagyok. ne add fel, ha nem pajzsmirigy probléma áll a háttérben, jók az esélyek arra,hogy sikerüljön. Kitartást, mielöbbi babásodást kivánok!
2012. máj. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. clostis hónapban sikerült. Doki azt mondta, utolsó próbálkozás, utána irány a meddőségi. :) Most épp alszik a lányom. Próbálj meg mindent kizárni, ne ez határozza meg a mindennapjaidat és sikerülni fog. Nekem is 1 év próbálkozás után sikerült! Kitartás!
2012. máj. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
1.re :)
2012. máj. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is az első Closty + Duphaston hónapban vagyok (pár napon belül nemvárom), jól esik pozitív történeteket hallani.


Kedves kérdező, neked nem írtak fel Duphastont vagy hasonlót? A Closty a peteérést/tüszőrepedést segíti, de utána a beágyazódást is szokták segíteni valamivel.

2012. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Sziasztok . Nekem most volt az elso Closty-s honapom . Mara nem varom . Nem nem merek semmiben remenykedni . Kaptam tuszorepeszto szurit es duphastont is melle . 3 db. szep nagy tuszom lett . Majd kiderul... most eppen gorcsolok, ugy hogy nem hiszem sikerult, de remenykedjunk egyutt . Egyebkent 1,5 eve probalkozunk, sajnos a teljes pajzsmirigyemet kivettek es lehet az is bekavar, habar az eredmenyeim jok . En is szeretnek pozitiv tapasztalatokat olvasni, mert sokszor nagyon nehezen viselem , azt hogy meg nincs baba . udv.
2012. máj. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!