Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély rá hogy...

Mennyi az esély rá hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés

a barátommal óvszerrel védekeztünk,nem csúszot le róla,de kívülről volt valami váladék.nagyon jó volt vele,sok tapastalatom nincs,de én szerintem én élveztem el és az az volt.de ő meg aztmondta hogy szerinte meg "félretüzelt".

de az meg szerintem lehetetlen h ő volt mikor az óvszeren kívül volt,de nem csúszot le róla.még nibcs tulsok tapaasztalatom szex terén..


2009. jún. 24. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az a te váladékod volt. nem kell megijedni. ha nem csuszott le, szakadt el, akkor nem lehetsz terhes.
2009. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a te váladékod volt.

Ha nem csúszott le biztosan a gumi, és nem volt lyukas, akkor nem tudott "félretüzelni".

2009. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Egek, mit tudsz te a nemi szervek működéséről? Na ismét egy csodás bizonyíték, hogy 0 felvilágosítás van.
2009. jún. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az a te váladékod. nemi izgalom hatására keletkezik. attól lesz könnyebb a behatolás. elviekben átlátszó. ha más színű, lehet az vmi másmilyen váladék, de akkoris a tiéd.
2009. jún. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ha megcsíp egy méhecske 50-50%.
2009. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyi, ha lyukas volt, bizony lehet belőle baba. Leellenőriztétek, hogy lyukas-e? Elég egy aprócska lyuk és kész a baj.
2009. jún. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem volt lyukas,megnéztük.mondtam neki hogy az én voltam,de ö erösködött h márpedig ő így kicsit elbizonytalanodtam,olyan gyorsan történt...és az egik kedves válaszolónak üzenem,hogy fel vagyok világosítva,elég jól,de zért van ez az oldal ha valamiben nem vagyok biztos akkor rá tudjak kérdezni^^.köszönöm az ediggi váalszokat
2009. jún. 25. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!