Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztet csak...

Terhességi tesztet csak reggeli első vizeletből lehet kimutatni?

Figyelt kérdés

Mindig felébredek éjszaka 5 óra körül, akkor kellene tesztelnem? Akkor örülök, ha kibotorkálok a wc-be....

7 körül ébredek egyébként, nem elég akkor tesztelni?


2009. jún. 24. 15:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a 7 órás is jó lehet.Főleg, ha már eltelt egy pár nap a nem várt után.
2009. jún. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azert javasoljak a reggeli elso vizeletet mert akkor legalabb 4-5 oran keresztul biztosan nem messz wc-re es nincs folyadekbeviteled se igy koncentralt lesz a vizeleted es jol kimutathato benne a hcg. En azt csinalnam a helyedbe, hogy ha reggel 5-kor kimesz a wc-re akkor tartsd meg a reggeli elso vizeleted (mondjuk muanyag joghurtos doboz amit majd eldobsz) es miutan felebredtel 7-kor csinald meg a tesztet. En is ezt tettem es szep pozitiv lett. A lenyeg, hogy tedd el az elso reggeli vizeleted. Egyebkent nem csak reggel mutatja ki a teszt a terhesseget hanem a nap barmelyik szakaszaba de ehez mar tobb mint 4 hetes terhesnek kell lenni nagyobb mennyisegu hcg-vel.
2009. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Amikor teszteltem, én este csináltam, +lett, ezért vettünk gyorsan még egyet, és még azt is megcsináltam aznap este! Az is +lett.

2009. jún. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én annak idején mikor csináltam a tesztet, nem gondoltam arra hogy ez hányadik vizelet. Reggel elmentem a patikába, aztán mikor időm volt, meg pisilnem kellett, megcsináltam a tesztet.
2009. jún. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet hogy hülyeséget kérdezek, de ha elteszem az 5 órási vizeletemet, nem megy ki belőle a hormon? Ugyanúgy értékelhető, mint ha "friss" lenne?

2009. jún. 24. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia sztem nem volt ilyen eset aki igy csinálta!

De amugy én a nemvárt másnapján elsőböl csináltam hajnal 5 kor mert akkor keltem.Nem tart semeddig a pohárba pisilni.De multhéten délben csináltam pl és az jó erős volt.

2009. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok bocsi most keltem fel kicsit elirtam szoval :Volt ilyen eset olvastam rola hogy reggeli pisit elrakta és este csinált belőle tesztet.
2009. jún. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bőven jó, én mindig délután csináltam, három négy napos késéssel, és erő pozítív lett, este nyolckor is.
2009. jún. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!