Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtti napokban...

Menstruáció előtti napokban lehetnek már terhességi tünetek? Fájdogál a mellem, szurkál a hasam. Pénteken kell majd megjönnie.

Figyelt kérdés
2012. máj. 7. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehetnek, de még ne éld bele magad. Ezek menzeszt megelőző tünetek is lehetnek még akkor is, ha korábban nem volt ilyen, vagy csak nem vetted észre, mert még nem figyeltél rá. Mostanában sokszor olvastam ezeket, é írták, hogy nem volt eddig sosem hasszúrka, de mégsem volt baba a dologban.
2012. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én mindkét gyerkőcnél már a menstruációm kimaradását megelőzően éreztem, tudtam, hogy megfogantak. Nőtt a mellem, reggel émelygés, és a tudat :)
2012. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

KEDVES KÉRDEZŐ!

Mostanra biztos készítettél tesztet.

Mi van veled?

Ha netán - sajnálom hogy, írtam.

Hasonlóak a tüneteim és gondoltam kérdezek.

2012. máj. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1 csík...de azóta se jött meg
2012. máj. 15. 13:24
 5/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm hogy, írtál.

Az az egy tesztet készítetted?

Esetleg tudod milyen érzékenységü volt az a teszt?

Nem lehet hogy, az még nem tudta kimutatni az eredményt.

Ha pontosan szokott jönni neked akkor azért vennék még egy tesztet egy 10-eset.

Megköszönöm ha írsz.

2012. máj. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bocsi megint én.

Csak beakarok másolni ide neked egy szöveget.

Sok helyen olvastam már úgyhogy, lehet benne valami.

Az utolsó mondatok lehetnek számodra érdekesek.

Kitudja hátha.


Konkrétan nema beágyazódás a 2 hét hanem az egész folyamat!

Amikor kiszabadul az érett petesejt 18-24 óráig életképes és ha megtermékenyül egy hímivarsejttől akkor 5-7 napig vándorol és csak ez után következik a beágyazódás ami úgy a 12-14 napra fejeződik be!Innentől kezdve termel a szervezet hcg-t ami 2 naponta duplázódik így a teszt(egy 10-es) ki tudja mutatni akár a 14. napon a terhességet!De mivel a HCG termelés egyénfüggő van akinek csak a menstruáció kimaradása után pár nappal vagy héttel mutat biztosat a teszt!


Na csak ennyit akartam. Hátha nálad is ez van.

Gondoltam bátoritalak.

Ildikó

2012. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nálam biztosan nincs baba....mivel már múlt héten csütörtökön kellett volna megjönnie. Igaz nem jött meg, de a tesztnek már akkor is kellett volna mutatnia.
2012. máj. 15. 16:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Gabriel tesztet vettem, de csak egyet!
2012. máj. 15. 16:30
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Pontosan erre a mondatra akartam összpontosítani.


De mivel a HCG termelés egyénfüggő van akinek csak a menstruáció kimaradása után pár nappal vagy héttel mutat biztosat a teszt!


Szerintem ez így is van. A gabriel teszt azt hiszem egyébként 25-ös. Nem biztos hogy, jól tudom de érdemes lenne egy új tesztet készítened.

Persze ez csak tanács.

Hiszen 5 napja késik.

Na mindegy is. Majd meglátjuk mi lesz.

2012. máj. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem jön meg, érdemes újra tesztelni, hiszen az is lehet, hogy kései peteérés volt, így értelemszerűen az egész csúszik, és a teszt is később mutatja ki. Ha rendesen középidőben lett volna peteérésed, és mégsincs terhesség, akkor meg már meg kellett volna jönnie, hacsak nincs valami hormonális gubanc. Szóval szerintem is tesztelj még.
2012. máj. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!