Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez lehet a beágyazódás jele?...

Ez lehet a beágyazódás jele? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
a ciklusom 13. napján voltunk együtt, megszakítással. A ciklusom 20. napján jelentkezett barna folyás (ilyenem még sosem volt). Ugyanaznap nagyon durván begyulladt a növekvő bölcsességfogam (ma már beszélni is alig tudok). A hőm 37.3 volt, de ez lehet a gyulladás miatt is. 26 éves vagyok, de sajnos a párkapcsolatom már nem volt valódi az utóbbi időben, az ez utáni alkalommal reggel megint szakítottunk.a teszttel tudom, még várnom kell, de addig is, szerintetek?

2012. máj. 8. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2012. máj. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi ugyan szeretnénk a babát, de a peteérésem utáni 6-7. napon volt egy kis barnás folyásom, 2 napig, de csak nagyon minimális, aztán elmúlt.

A hőm nekem is magas volt, bár én sosem vezettem reggelente, csak ilyenkor megmértem. 37,5 volt a nyelvem alatt állandóan. Sokan azt mondták, hogy ennek így nincs értelme, mert ez nem az a hő, de én tudtam, hogy ennyi nekem sosem szokott lenni. (régen mikor betegnek akartam magam tettetni, és iskolaundorom van, hiába tettem a nyelvem alá, még a 37-et sem közelítette meg :))

Ja, és a fogam nekem is fáj. Azelőtt semmi nem volt, de azóta fájdogálnak a fogaim. Azt mondta a fogorvosom, hogy azért, mert a baba rögtön a calciumot vonja ki a szervezetből, minden más vitaminnal, és ha valamelyik fogad is picit lukas vagy bármi, akkor az elkezd fájni. Csinálj egy tesztet mindenképp!!!

2012. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja, és amúgy 6 hetes babás vagyok. Előző voltam! :)

Szurkolok, hogy úgy legyen, ahogyan Te szeretnéd!

2012. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
szia, köszönöm a választ, és gratulálok neked :-)
2012. máj. 8. 14:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Azóta csináltál tesztet, van valami?
2012. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

szia, csináltam, de elég korán, nem bírtam, és negatív volt. aztán 26. napon elkezdtem vérezgetni, másnap rendesen megjött, viszont ma vége lett, szóval csak három napos volt. azért fogok még tesztet csinálni,a biztonság kedvéért, de szerintem már kizárt a terhesség :-)

nagyon köszi a kérdést :-)

2012. máj. 16. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!