Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az új szülés várható idöpont...

Az új szülés várható idöpont 2009. 09.29. a régi meg 10.10ke akkor most hogy van ez? és most lennék még csak 30hetes és ez a jó számolás 31hetes! Nem értem és december 3-án volt meg és 6-án múltt el

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha dec.03-án volt meg semmiképpen nem lehet a szülés még 09.29 sem.Előbb fogsz szülni szerintem, szeptember elején.Azért gondolom így mert nekem még jan.17-én megvolt és okt.02-re voltam kiírva, de szept.28-án császárral szültem toxémia miatt.

Persze ez csak az én véleményem, de ha az én adataimból indulok ki akkor ha nekem még 1 hóval késöbb is megvolt nem hiszem, hogy szept. végén szülnél.

2009. jún. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szia!nekem december 5én volt meg utoljára és szeptember 12re vagyok kiírva.most vagyok 28 hetes
2009. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

első vagyok, én ezzel számoltam:

[link]

2009. jún. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
a 12 hetesen megállapított idő a mérvadó, utána egyéni a fejlődés, nekem is variáltak, aztán csak az vált ba, amit az elején mondtak, a terhesség idejét meg klinikailag a mensihez viszonyítják, szóval ugyanúgy 30 hetes vagy, lehet a köv. uhn kisebb lesz és akkor megint visszavesznek, nekem is ezt csináltál nem kell ezzel foglalkozni, a mensi a biztos, a többi meg azt mutatja, hogy nagyocska per pill a baba.
2009. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A szülés várható dátuma:

2009. szeptember 9., szerda, Ádám napja.

2009. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nov.28.án volt meg utoljára, és szept. négyre vagyok kiírva.Akkor neked szept. tizedike fele kellene szülni, hisz azt nem az uhára alapozzák és számolják, hanem az utolsó mensihez képest.
2009. jún. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!