Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » E-vitamin szedésétől volt már...

E-vitamin szedésétől volt már valakinek rózsaszínes pecsételése?

Figyelt kérdés

Tegnap a 10. Dpo-n voltam, már elmúlt a hasszúrka + görcs, viszont este pisilés után pár rózsaszín folt maradt a wc-papíron, de csak ott, a tiszt.betétem tiszta maradt és este sem jött meg a menzim (mondjuk korai is lenne, mert 29 naposak a ciklusaim, vasárnapra nem várom).


Ma reggel amikor 2.-jára mentem pisilni megint volt egy kis rózsaszín folt a wc-papíron, halványabb mint tegnap.

A hasam ici-picit feszít, de nem fáj.


Kb. 1 hete szedek E-vitamint, napi 200 mg-ot, ez okozhatná ezt a pecsételést??

Tudom, hogy sokaknál a beágyazódáskor van egy kis pecsételés, de nekem az első terhességemnél semmi ilyesmi nem volt, csak a hasi görcsöt éreztem a 8-9-10. dpo környékén.


2012. máj. 9. 07:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha esetleg valaki erre járna: én az E-vitaminnak tudom be ezt a hatást, végül 3 nappal hamarabb meg is jött az egyébként mindig 29 napos ciklusom. Mármint hogy 26. napra jött meg a menzim.
2012. máj. 16. 11:49
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 2 hónapig szedtem,a napi vetivel sokszorosát,de soha nem volt pecsételés,semmilyen színes folyás,csak a szokásos! Krémes,fehér! Nem hiszem,hogy a vitamintól lenne!
2012. máj. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!