Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüneteim lehet h. terhességr...

A tüneteim lehet h. terhességre utalnak?

Figyelt kérdés

A mensesem kimaradt.De 4 napja fáj a hasam mint mielőtt megjön de semmi...

A melleim érzékenyek a mellbimbom nagyon fáj...még akkor is ha csak hozzáérek.

Álmos vagyok folyton.

Tesztet nem merek venni,mert félek az eredménytől...

Szerintetek babám is lehet???



2012. máj. 9. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de teszt nélkül nem fogod megtudni!!!Szóval vegyél egyet és csináld meg, 4 nap késés után már nagy valószínűséggel ki fogja mutatni!
2012. máj. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet de bátran tesztelj 4 nap az már jo jel:))))szorítok:)
2012. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

valószínűleg baba, de tesztelj.

Miért félsz az eredménytől?

2012. máj. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nagyon szeretnék babát és tuti kiborulnék h.ha a teszt negativ lenne
2012. máj. 9. 14:48
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is fáj a hasam 2 napja,és alszok egyfolytában!Egy az egyben a front,mint kiderült kettős front volt/van,meg a hold is produkált valamit,lehetett róla olvasni!Egész nap tudnék aludni és a hasam is attól fáj bármilyen hihetetlen!

A melled lehet a mensi közeledte miatt fáj de persze ezek a tünetek ráillenek a babára is!

Én már azért nem nézegetem magam mert annyira kettősek a tünetek hogy kár bármelyikre is alapozni!

A teszttől meg nem értem miért félsz?Nekem inkább legyen nega,minthogy megcsavarodjak a várakozásban!De lehet csak én vagyok így vele!

Azért drukkolok neked hogy baby legyen!:)

2012. máj. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
tesztelj:)és írd meg
2012. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Teszt!
2012. máj. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

bátorkodtam és vettem egy tesztet...de az negativ lett....teljesen kiborultam,nemhiszem el...

Azért köszönöm a válaszokat

2012. máj. 9. 15:43
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia!!!Ha még mindig nem jött meg,akkor még lehetsz terhes-először is,még csak pár napja késik,és ha most délután teszteltél,és alacsonyabb érzékenységű teszttel,akkor nem is lehet pozitív.A reggeli első vizeletből tesztelj,mert akkor a legmagasabb a hcg koncentráció a vizeletben.Nekem mindkét lányomnál legalább 1 heti késés után lett a reggeli tesztem halványan pozi.A tüneteid is utalhatnak terhességre.én azt mondom,tesztelj akár holnap reggel egyet.én nagyon szorítok neked,hogy sikerüljön!!!:-)Üdv:tamy
2012. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
a teszt amit használtam állitolag a nap 24 orajaban hasznalhato.a neve ZIOHERIN..állitolag 8 napos terhességet kimutat.remèlem nem jo a teszt..majd még probálkozom
2012. máj. 9. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!