Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megtudod fogalmazni milyen...

Megtudod fogalmazni milyen érzés a laminária (méhtágító) felhelyezése abortusznál?

Figyelt kérdés
2012. máj. 10. 17:39
 1/5 Manka68 ***** válasza:
Erős tűszúrás jellegű. Legalábbis nekem az volt. Ha nem lettem volna kiszíjazva, lerúgtam volna a doki fejét.
2012. máj. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia Manka ! Én vagyok aki feltette ,ki készül mostanára lombikra kérdést ... Nekem üres a petezsák ha emlékszel így és nekem kell misseb ab.-ra mennem ha csak nem lökődik ki ! Leírnád teljesen pontosan hogyan zajlik ez a szörnyűség a kórházban ? Köszönöm !
2012. máj. 10. 17:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia, remélem nem baj, ha én is leírom.

Először is nagyon sajnálom ami veled történt!

Én kétszer estem át misse-en üres petezsák miatt, igaz van már két gyerekem, most várom a harmadikat, de mivel császárosok voltak, ezért kellett a tágító.

Reggel éhgyomorra kellett mennem, fél 8-körül kaptam meg a pálcát. Szerintem ezt is orvosa válogatja, az első nagyon fájt, tényleg tűszúrás jellege volt, leizzadtam, rosszul lettem. A második esetnél szinte nem is éreztem, mikor felrakták, pedig egy kezdő fiatal orvos csinálta.

utána kb 6 órát hagytak tágulni, ezalatt pihentem, szinte alig éreztem menzis görcsöket, nem fájt.

Jöttek a műtőből, besétáltam, szúrtak branült, aztán már aludtam is.

Sírva keltem mindkétszer. Szerintem a lelki része sokkal rosszabb.

Aznap késő délután már mentem haza.

Ne izgulj, koncentrálj a jövőre.

Fel a fejjel, és kitartás!

23 hkm

2012. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Manka68 ***** válasza:
29%

Emlékszem rád, és nagyon nem örülök, hogy ilyesmi történik veled. :-( Nagyon sajnálom!!


Pont úgy történt velem is, ahogy az első válaszoló írta. Azóta sem tudom felfogni ép ésszel, hogy hogyan képesek nők ezt önként vállalni. :-((

Nekem azért voltak görcseim a tágítótól, de ki lehet bírni. Jó, ha van melletted valaki, akivel azért tudsz beszélgetni közben, mert ez órákig tart, és ha nem akar az ember becsavarodni, muszáj beszélni valakihez. Nekem saját lábamon kellett felmennem a műtőbe, mikor a doki úgy gondolta, eljött az ideje. Megkaptam az altatót, és a kórteremben ébredtem, akkor már fájdalom nélkül. Feküdni kellett még pár óráig, akkor bejött a doki, megvizsgálta a vérzésünket (ketten voltunk aznap), aztán mondta, hogy most már fel lehet kelni, ehetünk, ihatunk, aztán hazavihetnek minket.

Ez volt szombaton, vasárnap pihentem, hétfőn mentem dolgozni. Tudod : munkaterápia. :-((

2012. máj. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy irtatok !
2012. máj. 10. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!