Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt már olyan hogy vkinek...

Volt már olyan hogy vkinek csak a Clearblue mutatott + at, más teszt pedig nem, és valóban babás is volt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én két napos késésnél teszteltem. A Clearblue nagyon szép pozitív lett, a Gabrielen csak nagyon halványan látszott a 2. csík. Mikor teszteltél? Mensi előtt? Ha igen, akkor várj még, nagy esélyed van rá, hogy pár nap múlva más teszt is pozitív lesz. Én szorítok neked! :)
2009. jún. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is 2 napos késésnél járok.Több féle tesztet csináltam,abból a Gabriel bőven időn túl lett csak halvány +,a többi teszt mind -.A Clear Blue-ból már 3 at csináltam és mindegyik +,pedig 50-es érzékenységű,a többi teszt mindegyikének kellene akkor mutatnia a + at,mert azok érzékenyebbek.Ezért nem értem...
2009. jún. 25. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Hiába 50-es a Clearblue, mégis ez a legérzékenyebb teszt, mivel sokkal nagyobb felületen veszi fel a vizeletet, mint a többi teszt. Gondolj bele, míg pl. a Gabrielhez csak 3 csepp kell, addig a Clearblue ennek többszörösét szívja magába. Én azt javaslom, hogy 2-3 nap múlva reggeli első vizeletből tesztelj újra - de akkor már ne használj Clearbluet! Ha baba van a dologban, addigra a Gabriel is + lesz! Majd írj, ha lesz eredmény! :)
2009. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok, ez baba lesz ;)
2009. jún. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!