Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clearblue terhességi teszt...

A Clearblue terhességi teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

És most akkor hogy is van? 5 másodpercig vagy 10 másodpercig kell tartani a vizeletben? Mert 2-szer szerepel rajta az 5 msp.


Elvileg már 10-én meg kellett volna jönnie. Megbízható ez a teszt?, erre nyúltam rá kapásból a boltban.


Van még itt valaki rajtam kívül aki 10-ére várta és már tesztelt???


2011. szept. 16. 11:42
 1/2 anonim válasza:
73%

én 15-re nem vártam, próbaképp csináltam egy CB tesztet 13-án reggel első pisiből, amin 1 percen belül megjelent a szabad szemmel is jól látható függőleges vonal...volt öröm. Majd tegnap reggel újra csináltam, ekkor már semmi nem látszódott...de még mindig nem jött meg...szóval most nem tudom mi van.

amúgy 5mp-re kell belemártani az edénybe/vizelet sugárba tartani.

2011. szept. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is 10.re vártam és nem jött. De a tesztjeim negatívak.
2011. szept. 18. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!