Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue terhessegi teszt...

Clearblue terhessegi teszt negativ. Vagy pozitiv? Kep lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Csinaltam egy Clearblue digitalis tesztet. A kijelzon : nem terhes. Viszont szetszedtem es ilyen belul. Ez a masodik vonal jelent valami biztatot vagy ne remenykedjek? (Nincs ekezetem)

28L


2011. máj. 23. 21:10
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Itt a kep:


[link]

2011. máj. 23. 21:11
 2/12 anonim ***** válasza:
Én látok egy halvány szellemcsíkot. Szerintem tesztelj holnap is, és más teszttel is.
2011. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszi!Igen a halvany csik biztosan ott van, csak lehet hogy ennel e tesztnel ez a negativ?
2011. máj. 23. 21:16
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szellemcsík, reggel tesztelj egy másikkal (gabriel elég jó)
2011. máj. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem mindig ott volt a halvány csík amikor szétszedtem:(
2011. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
41%
De minek szétszedni??
2011. máj. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem értek ehhez a teszthez, de nem messzebb kellene kijönni a 2. csíknak? Mármint az alsón nekem túl közel van a két csík!
2011. máj. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
(Nekem a gabrielen volt szellemcsík, mégsem volt baba) Tesztelj újra pár nap múlva ha addig nem jön meg.
2011. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Azert szedtem szet mert mar lassan 3 hete kesik, es negativ lett, ugyhogy elkezdtem kutatni a neten hogy mennyire megbizhato ez a teszt. Ott lattam hogy nagyon sokan szetszedtek, kedvet kaptam en is :) De gyanusan sok lanynak ilyen 3 csikos belul mint az enyem es negativ. Masoknak ugyan ilyen de pozitiv... nem ertem hogy lehet ez. Varok par napot, es tesztelek egy normalis, nem digitalis teszttel. Hatha...
2011. máj. 24. 15:00
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát 3 hét késésnél már nem kellene szétszedegetni a tesztet. Le kellene ugrania a csíknak! Szerintem menj el orvoshoz!
2011. máj. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!