Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki 15 évesen lesz...

Ha valaki 15 évesen lesz terhes megtarthatja a babát? Mármint ugy értem hogy ilyenkor már nem a szülö dönt az abortuszról igaz?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 13:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudok róla, hogy van olyan eset, hogy a szülő dönt az abortuszról...
2009. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
én ugy hallotam hogy 14év alatt dönt a a szülö rola de nemvagyok benne biztos
2009. jún. 25. 13:46
 3/29 anonim ***** válasza:
49%
a 15 évesnek még a tajéshéj ott a seggén, nem hiszem hogy szexuális életet kellene élni
2009. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Ez lehet, hogy nem fog tetszeni: és egy 15 éves gyerek, mit fog kezdeni egy gyerekkel? Az egy élő kisember, nem egy játékbaba!!!!

Szerintem meg kell hallgatni a szülőket, és együtt kell dönteni. Gyanítom, hogy 15 évesen a szülőnek komoly beleszólása van még gyermeke orvosi kezelésébe, beleértve az abortuszt is. Nem hinném, hogy bármely doki csak úgy nekiállna ilyennek anélkül, hogy a szülőket ott ne látná a csemete mellett.


Üdv!


Ui.: ilyenkor mindig eszembe jut, hogy ha a gyerekek felnőtt "játékokat" "játszanak", mert felnőttnek érzik magukat, akkor a következményekkel miért nem számolnak. Ezt a kérdést sosem teszik fel maguknak. A válasz, mert akkor is GYEREKEK!!!

2009. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
85%

Én úgy tudom, ha megtartja a babát, akkor a szülője lesz a gyerek gyámja, amig a baba szülei nagykorúak nem lesznek.

Az abortuszt tuti nem csinálják meg szülői beleegyezés nélkül.

2009. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
nemugyértem,de ha a lny pl megakarja tartani de a szülei nem engedik akkor itt kidönt?
2009. jún. 25. 13:54
 7/29 anonim ***** válasza:
88%
passsssssz nem tudom, de remélem, hogy a szülő, hisz ő felnőtt fejjel, felelősségteljesebb döntést tud hozni!
2009. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Erre utaltam. 15 éves még gyerek, nem tud értelmes, felelősségteljes döntést hozni. Ami a filmekben van az valami rózsaszín maszlag!

Gyerekfejjel gyereket szülni, amikor ezt érett emberek a mai világban 3szor is meggondolják!

Nem lett volna egyszerűbb védekezni? Hol volt az a lány, amikor biológia órán ezeket tanulták?

Szegény szülők.....


Üdv!

2009. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
99%

van beleszólásod a dologba, mert már fiatalkorú, vagyis korlátozottanm cselekvőképes vagy. vagyis a te engedélyed nélkül kizárólag abban az esteben végzik el a műtétet ha annak orvosi oka van. egyszerűbben beteg a baba, vagy a te életed van veszélyben.

én azonban a te helyedben nagyon meggondolnám a dolgot. ha a szüleid nem segítenek, mert ellenzik, hogy megszüld a babát ki fog neked segíteni felnevelni? Még önálló életed nincs, munkád, szakmád, iskolád nincs csak van eg y talán elmúló gyerekszerelmed és egy pici babád....

2009. jún. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Ha betöltötted a 15öt,te döntheted el,hogy megtartod e vagy sem.Viszont ha elveteted mindenképp kell a szülői aláírás.A megtartáshoz pedig neked kell aláirni,HA BETÖLTÖTTED A 15-ÖT!!!!

2009. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!