Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csináljak újabb tesztet?

Mikor csináljak újabb tesztet?

Figyelt kérdés
8.án kedden kellett volna megjőnnie,de nem jőtt.csináltam tesztet,de negatívak lettek.Miikor érdemes megismételni???????????
2012. máj. 11. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy nehéz kivárni de szerintem várj még 2-3 napot.Nekem az elmaradt mensim után 6.napon már kimutatta.

12hkm

2012. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem is várj még 2 napot.szorítok neked.:)
2012. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
tudod mikor volt az ovud??
2012. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem,sajnos nem.Csak saccperkábéra 24.-én kedden,de akkor nem is voltunk együtt,csk pénteken,de még akkor is volt fehérnyákom,ami peteeéréskor szokott lenni.ha így számoljuk akkor sztem vasárnap reggel kellene tesztelnem....
2012. máj. 11. 12:35
 5/9 anonim ***** válasza:
teszteltél?szorítok neked! :)
2012. máj. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem még,mert ha véletlen 35 napos most a ciklusom akkor 2-án volt peteérésem,és akkor még nem késik....

Azért gondlom,mert múlt havi előtt 35.napra jőtt meg.Félek tesztelni,sztem meg fog jőnni....

2012. máj. 13. 12:41
 7/9 A kérdező kommentje:
megjött sajnos.mostmár tényleg nem is érdekel ez a gyerek téma,nem is akarom már.kell a francnak.
2012. máj. 13. 22:46
 8/9 anonim ***** válasza:
hát azért elég durva amit írtál.eddig kellett most meg hogy nem jött össze már nem is kéne?elég érdekes.nekünk 1 év után jött össze a baba és soha egy percre sem adtam fel.és most itt ül az ölemben a 10 hónapos kisfiam és én vagyok a legboldogabb a világon.ha tényleg babát szeretnél nem szabad ilyen könnyen feladni..
2012. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudod,1év 8hónappal ezelőttt egyből,ősszejőtt,de sajnos elvetéltem,azóta minden hónap új remény,új erő bedobás,nagyon-nagyon nehéz...Hidd el,hogy 1000szer cserélnék veled...A párommal mi nagyon szeretnénk kisbabát,de így nagyon nehéz minden hónapot átizgulva elengedni...Sajnos sztem orvoshoz kell fordulnunk,mert ugyan egyzser már voltunk amin egy jó hír után,hogy van peteéésem erőtkaptuk,és ráhgytuk,hogy akkor tuti sikerülni fog,de sajnos nem.Bíztam benne,hogy nem kell tovább mennünk,de muszály....valami nagyon nincs rendben,ha makdnem 2év alatt sem sikerül,é tudod elfogy z ember enegiája.
2012. máj. 15. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!