Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Túl vagyok 1 vetélésen, és 1...

Györgyi kérdése:

Túl vagyok 1 vetélésen, és 1 terhességen, tesót akartunk,7 év után sikerült csak sajnos méhen kívüli lettem, jobb petevezetékem el távolították.2 éve próbálkozok, de semmi, valaki volt hasonló cipőbe? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 11. 12:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Voltál vizsgálatokon?

Nekem lombikkal lett méhen kívülim (addigfra sok mindenre ki letünk vizsgálva), ugyanúgy ugrott a jobb petevezetákem. 2. lombik sikerült azóta.

2012. máj. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem voltam még vizsgálatokon,sajnos az itten dokik hozzáálása elvette a kedvemet hozzá.Biztos vannak persze normálisak is....
2012. máj. 14. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia. Hasonló a helyzetem.Van egy 6 éves gyermekem sima ügy volt a szülés. 4 éve spontán vetélés.. Egy éve pedig méhenkívüli terhesség jobb oldali salpingostomia laparral. Nem távolították el a jobb petevezetőt csak bemetszést végeztek. Kb 8 hónapja kezdtünk a baba-project-nek de semmi, sajnos a mi helyzetünket nehezíti hogy a párom Ausztriában dolgozik így havi 8-10
2012. júl. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Hasonló a helyzetem.Van egy 6 éves gyermekem sima ügy volt a szülés. 4 éve spontán vetélés.. Egy éve pedig méhenkívüli terhesség jobb oldali salpingostomia laparral. Nem távolították el a jobb petevezetőt csak bemetszést végeztek. Kb 8 hónapja kezdtünk a baba-project-nek de semmi, sajnos a mi helyzetünket nehezíti hogy a párom Ausztriában dolgozik így havi 8-10 napot van velünk... Bár most ciklus végén járok holnapután kell ill nem kellene megjönni de 5 napja mensis görcsök amik ahogy jönnek kb fél óra múlva el is múlik,mellfeszülés,hányinger,reggel gyomorégés..
2012. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!