Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 37. napomon vagyok, nem jött...

37. napomon vagyok, nem jött meg, de valami vízszerű valami folyik a hüvelyemből, és nagyon fáj a jobb petefészkem? Holnap megyek orvoshoz, de vajon mi ez? Mire készüljek? Esetleg vmelyikőtöknek volt már hasonló?

Figyelt kérdés
Segítsetek, kérlek! Kicsit bepánikoltam, mi ez? Tesztek negatívak, terhes nem vagyok...Fertőző betegségek kizárva, egyikünk sem lép félre. Ez fix.
2009. máj. 19. 17:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy meg fog jönni. Én így jártam a múlt hónapban. Tünetem semmi, aztán a 37. napon elkezdtem érezni, hogy fáj a hasam. A méhem és a petefészkem. A 38. napon megjött. De persze nálad nem biztos, hogy ez lesz, hiszen nem vagyunk egyformák. velem ez volt.
2009. máj. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!