Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerül teherbeesnem...

Miért nem sikerül teherbeesnem? Ennyire szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés

teljesen kikészültem már...

Akármit csinálok nem tudok teherbeesni...

Lassan egy éve h.probalkozunk.....és még mindig nincs baba...

Fiatal vagyok még és a párom is,szoval nem értem mi lehet a baj.

Igaz sokat stresszelek mostmár a baba miatt is.De nem hinnèm h.ez lenne az oka annak h.nem jön össze a baba.

Mit csináljak???

Lassan bekattanok



2012. máj. 11. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

"Igaz sokat stresszelek mostmár a baba miatt is.De nem hinnèm h.ez lenne az oka annak h.nem jön össze a baba."

De bizony lehet az oka.

Orvosnál voltatok kivizsgáláson?

2012. máj. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

voltam de a doki azt mondta menjek vissza fèl év mulva,és akkor visszatérünk a témára.

Mert szerinte korai kivizsgáltatni magunkat

2012. máj. 11. 17:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Fuggesszetek fel a temat. Engedjetek el szabadsagra magatokat ezzel kapcsolatban. (Tudom, ezt igy konnyu mondani) Probald azt mondani magadnak, hogy most szuneteltetni kell a temat, amig le nem nyugszol, mert a stressz a babanak is artana. Akarcsak egy honapra. A kovetkezo honapban mond azt magadnak es a parodnak, hogy ebben a honapban nem probalkoztok, majd a kovetkezoben. Valamivel magyarazd be magadnak, "ez a honap nem tetszik, mert ha ebben a honapban leszek terhes, akkor teli gyerek lesz, stb" Barmit, amit elhiszel magadnak. Muszaj kicsit lazitanod.

Tudom, konnyu mondani olyannak, aki nincs hasonlo helyzetben. Nem lehetne egy hetvegi programot csinalnotok? Elmenni egy kicsit videkre, olcso szallast keriteni egy ejszakara, setalni a szabadban... par ezer forintbol mar ki lehet hozni egy ejszakas kirandulast. Nem kell wellness hetvege meg draga szalloda, kajat tudtok vinni, a setalas a szabadban ingyen van. Csak hogy lazitsatok. Egy romantikus hetvege kettesben. Es nem szabad gyerekgyartani! Legalabb is direkt nem!

2012. máj. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi 3 éve próbálkozunk,valaki még régebb óta.
2012. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a férjed is volt orvosnál, mert azt írtad, hogy te már igen. ha már egy éve próbálkoztok, akkor érdemes lenne őt is kivizsgálni, tapasztalatból mondom...és a kor sok esetben nem számít.
2012. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Horváthné Noszlopi V válasza:
Szia mi 8éve próbálkozunk,de még mindig semmi sajnos!
2012. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30 évesen estem teherbe úgy hogy elötte két komoly kapcsolatomban 8 éven át nem védekeztem.Aug.-ban megismerkedtem a párommal februárban terhes lettem,nem is számítottam rá,bár elötte kivizsgálásnál kiderült nincs semmi baj.nincs reménytelen helyzet,a szülészeten szobatársaim meséltek hasonlókat.Sok sikert és kitartást!
2012. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!