Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, most mondjátok meg,...

Lányok, most mondjátok meg, miért vagyok ilyen szerencsétlen? Annyira szomorú vagyok

Figyelt kérdés
A párommal jelenleg messze élünk egymástól, de kisbabát szeretnénk. Legutóbbi próbálkozásunkkor nem jött össze és mivel a munkánk mérföldekre elválaszt minket nem tudunk sűrűn próbálkozni egyenlőre. Viszont most hosszú hónapok után végre újra együtt tudunk tölteni pár hónapot. És ami most jön, szóval számomra érthetetlen, hogy miért van az, hogy eddig mindig pontosan megjött és most, de csak most amikor végre a párommal lehetek újra, most nem jött még meg, már négy napja. Hűséges vagyok úgyhogy nem tudom mi lehet az oka a mesi késésének. Nagyon kétségbe vagyok esve, mert pár nap múlva indulok és el vagyok keseredve, hogy mikor végre babóval próbálkozhatnánk hosszú várakozás után, pont most nem jön meg?!?!?! de miért nem? Pedig annyi hosszú hónapot vártunk erre és direkt ehhez időzítettem az indulásom, hogy a páromal meghitten lehessünk együtt. Most megint nem fog babócára esély lenni, annyira szomorú vagyok..
2010. febr. 27. 14:08
 1/8 A kérdező kommentje:
helyesbítek, csak pár hetet tudunk most is együtt tölteni, aztán sokáig megint nem tudunk próbálkozni. Szóval ez az ami miatt el vagyok keseredve. Mindent erre építettünk a baba miatt
2010. febr. 27. 14:10
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Most öszntén egy távkapcsolatba akarsz gyereket szülni?Mi lesz ha teherbe esel?Akkor többet együtt tudtok majd lenni?Szerintem nem!

Gondolkozz már kislány!Nem játék a gyerek vállalás.Ahoz 2 ember kell!

2010. febr. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Először is, köszön a kedves és aggódó szavakat, persze megpróbálom nem bántásnak venni, hiszen igazad volna, ha a helyzet olyan lenne, mint amilyennek szerintem te gondolod. De feltételezem, hogy fogalmad sincs, hogy mi a helyzet a kapcsolatunkkal és persze erre külön most nem is akartam kitérni részletekben. De, hogy félre ne érts, nem vagyok buta kislány, a babaterv közös terv, a távolság nem örökre szól, csak jelen helyzeten áll fenn és tudjuk, hogy együtt akarunk élni. Tudod a munka nagy úr, és van , hogy az embernek külföldön adódik munkalehetősége, de az nem azt jelenti, hogy örökre, ahogy azt sem jelenti, hogy a távolság örökre szól, stimm?
2010. febr. 27. 14:27
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Jajj szegény :( Hát bízom benne, hogy egy két napon belül megjön és ha pár hétig még otthon lesz a párod, akkor van esélyed rá, hogy beleesel a pé. időpontjába :) Pontosan meddig lesz otthon a párod?
2010. febr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Szia!

Sajnos ezt nem lehet tervezni előre!!

A mensid is lehet azért késik, mert ideges vagy.

Én azt tanácsolom, hogy ne akarj ennyire és így kapkodva teherbe esni, mert akkor tuti nem jön össze.

Kicsit lazítatok a pároddal, érezzétek jól Magatokat az eggyütt töltött időben!

Aztán, amikor a munka nem köti eggyikőtöket sem a távolsághoz, na akkor próbálkozzatok a babával.

Sokkal nyugodtabb leszel Te is, ami az álldott állapothoz elengedhetetlen.

Lényeges, hogy a párod is melletted legyen az első pillanattól kezdve, amikor összejön a baba és, majd akkor fogod érteni, hogy miért!

Kívánom, hogy minél elöbb sikerűljön és Boldog anyuka lehess!

2010. febr. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Esetleg igyál cickafarkfű teát hátha kis gyulladás van azért nem jön meg..sok sikert a babához:-)
2010. febr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szoval mult honapban nem tudtatok egyutt lenni egyaltalan? Lehet, hogy azert kesik, mert terhes vagy...:-) Erre nem gondoltal? Mikor voltatok egyutt utoljara? Az is lehet, hogy terhesseg alatt 1-2-szer megjon es mondjuk csak a 3-dik marad ki...es mar tobb hetes terhes vagy...tesztelj!! Sok sikert!!
2010. febr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ketteske ***** válasza:
Vegyél egy jó meleg fürdőt, vagy tornázz! Ezektől is meg szokott jönni.
2010. febr. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!