Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik a saját tapasztalatok,...

Mik a saját tapasztalatok, érzések a beültetés után?

Figyelt kérdés
Mikortól jelentkezhetnek "tünetek"? Honnan tudtátok, hogy sikerült vagy nem? Hogyan vigyáztatok, hogy minden rendben legyen? Saját tapasztalat érdekelne a lombik pr. beültetése után.
2012. máj. 12. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5 napos embriókat kaptam vissza. Csütörtöki napra esett. Vasárnapig feküdnöm kellett, hétfőn már felkeltem, de kíméltem magam. Kedden kezdődött a mindjárt megjön érzés és a fáradtság. Meg is ijedtem, hogy nem sikerült. Szerdától mellfájdalom és hasszurka. Péntek reggel halvány pozitív teszt. Vasárnap meg már erős pozitív.

Első lombik volt, sok megpróbáltatás, inszemek után. De sikerült 3,5 év után!:)


Sok sikert Neked is!

2012. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A fekvésed alatt mennyire keltél fel? Fürdés, wc, ...?
2012. máj. 12. 20:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan...csak fürdés és wc..
2012. máj. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én nem feküdtem, csak éjszaka a sikeres lombiknál. Sőt, beültetés napján még elmentünk ebédelni, este is sétáltunk. Pár napot pihiztem otthon, de fent voltam.


13 nap múlva csináltattam vv-t, 5 naposakat kaptam vissza. Rá 2 hétre volt uh, talán utána voltak kisebb tüneteim, de néha kis hasszurka, cicifeszülés, tehát már betöltött 6. héten.


27 hetes ikres lombikos kismama

2012. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!