Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Írnál olyan teherbeeséses...

Írnál olyan teherbeeséses történeteket, akár saját vagy csak ismert, ami hihetetlen, vagy amire nem számítottak?

Figyelt kérdés

Ami csoda számba megy.

Ha saját története,megírnád,hogy sikerült?



2012. máj. 1. 08:57
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

ez sógornőmmel történt,csak dióhéjba :)

már több mint 1 éve próbálkoztak az első bébivel,de 1 év után úgy gondolták ha jönni akar jönni fog :) láss csodát jött is de nem is vette észre hogy már 8 hetes terhes :) csak annyit furcsált hogy a reggeli kávéját kiáhanyta,2. hónapban 2x jött meg neki 3 napra,akkor elment az orvoshoz és az volt a legszebb hogy az orvos azt mondta neki hogy menjen vissza 2 hét múlva.Azóta van neki egy 10 hónapos gyönyörű tippegő kislánya :)

2012. máj. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

PCOS, durva IR az előzmény. Kezeltük, szűntek a tünetek, ciszta sehol, 28 napos, óramű ciklusok, igazolt középidei peteéréssel. 4. hónapja próbálkoztunk, amikor fel akartuk függeszteni egy bölcsességfog-műtét miatt, így a ciklus ötödik napjától nem próbálkoztunk. Mikor öt napja késett, endokrinológushoz mentem épp kontorollra, elszomorodva, hogy megint kitolódott a cillusom, pedig eddig milyen szép volt. Mosolygott, és megkérdezte, hogy nem lehet, hogy babát várok...? Erre én: nagyon nem valószínű...

Otthon azért teszteltem, mert nem hagyott nyugodni, és mert egyébként is mindentől rosszul voltam napok óta (igen, ebből sem jöttem rá :)). Délutániból a legszebb pozitív teszt sikerült. Egy kósza, ötödik napi peteérésből hála Istennek megfogant a manónk, egyszerűen nem hittem el...

Az endokrinológusom azóta is ezen röhög, ugyanis a férjem orvos, és nagyon jó ismerősök is, azt mondta, hogy legalább neki lehetett volna annyi esze, hogy gyanakszik, ha már kapott egy diplomát arról, hogy ismeri az emberi testet (tényleg minden nap öklendeztem a szagoktól, és alig bírtam mozdulni a fáradtságtól). :)))))) De szegény ő is olyan kizártnak tartotta, pont abban a ciklusban... :)


Hát nem tudom, mennyire olyan sztori, amilyenre gondoltál, nekünk hatalmas csoda volt! :))


38 hetes kismama

2012. máj. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Édesanyám esete csodaszámba megy a családban. Édesanyám nem tudott teherbe esni, ezért teljesen teletömték mindenféle gyógyszerekkel válogatás nélkül (70-es évekről beszélünk), és teljesen szőrös lett, a ciklusa onnantól kezdve hol volt, hol nem volt, és rettenetesen meghízott. Évekig próbákoztak teherbe eséssel, az orvosa azt mondta, amikor elkezdtek építkezni, hogy ne nagyon építssenek nagy házat, mert gyerekszoba úgysem kell. Egy idő után felhagytak az orvoshoz járással, mert sok értelme nem volt. Aztán lásson csodát mindenki, megszületett a nővérem. Anyukám orvosa hüledezett, hogy ez csoda, és nagyon vigyázzanak rá, mert több gyerek úgysem lesz. Aztán 7 év múlva jöttem én. A doki ezt sem akarta elhinni. Majd 7 év múlva jött az öcsém, ekkor édesanyám már 40 is elmúlt. Mindannyian egészségesek vagyunk.
2012. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
pajzsmirigyes vagyok,már 8 hónapja próbálkoztunk mikor eldöntöttem hőgörbét fogok vezetni és megyek az endo orvoshoz,2. hónap hőgörbén nagyon furcsa volt,de mensi közzelettével felment a hőm 37.2 fokra vártam a hőm nem esett le a mensim nem jött meg,az orvoshoz is megvolt az időpontom,teszteltem 1 hét múlva 1 erős pozit :)))))) 29 hetes kismami
2012. máj. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Szülészeten voltam nyári gyakorlaton.

Egy 40 körüli nőt küldte át a sürgősségiről "furcsa folyás" miatt. A nő egy óra múlva bent volt a műtőben, 32 hetes terhes volt IKREKKEL. Megcsászározták.

A nőnek spirálja volt (elő is került a műtét során) és fogalma sem volt arról, hogy terhes (pedig állítólag a vérzése kimaradt)....ráadásul nem is az első terhessége volt:D


Egyébként kérdeztem a dokit, azt mondta, évente egyszer elfordul ilyen eset, hogy szüléskor derül ki, hogy vki terhes.


Egy könyvben (Mik vagytok ti, istenek? - Orvosi műhibákról szól) olvastam a következőt (Mo.-n történt ez is...):

Egy nő azt hiszem spirál mellett (lehet nem jól emlékszem, de biztosan megbízható védekezés mellett) teherbe esett. Abortusz mellett döntött, a műtétet el is végezték. A tünetei azonban nem szűntek, később kiderült, hogy még mindig terhes...

A végén megszülte a babát (nem tudom már, hogy azért, mert már nem lehetett elvetetni, vagy nem akarta), de sajnos súlyosan beteg lett a baba:((

2012. máj. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%

Előző vagyok.

Ui: A furcsa folyás a magzatvíz volt.

2012. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem a saját történetem furcsa, vagy nem is furcsa inkább meglepő volt.


több mint 3 éve hogy probálkoztunk párommal, de nem jött össze, pedig neki sem volt gáz meg nekem sem, orvosilag értem, hogy mind kettőnknél minden okés volt.


a gyerkőcön kivül a kutya volt a másik vágyam hogy legyen egy kis barátom :) akiről majdhogynem ugyanugy gondoskodhatok mint egy babáról:)


ugy döntöttünk hogy most letesszük a baba projectet, mert anyagilag sem ugy alakultak a dolgok ahogy kellettek volna, és nyugi lesz. Erre kaptam egy kiskutyát a páromtól.


rá egy hónapra vagy másfél, meg pozitiv lett a teszt, és most több mint 6 honapos terhes vagyok :D


nekem ez csoda volt:)

sokan mondták hogy a stresszes életemben lett egy kis nyugis pont: a kutya...


és miatta sikerült :)

2012. máj. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Mintha a saját történetem olvastam volna:D.

Annyi különbséggel hogy mi 1éve próbálkozunk és jövö7re nem várom.Nekem is nagy vágyam volt egy kiskutyi hát megkaptam nagy meglepetésemre.És van benne valami hogy megnyugvást nyujt.Majd jövö7en kiderül:)

2012. máj. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nahát :D én meg ma kaptam egy korom fekete kiscicát :) most nekem is lesz mivel foglalkoznom és eltereli 1 kicsit a gondolataimat a babáról :) 8 hónap próbálkozzó
2012. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

sok sikert a probálkozóknak :)))

a 3 éves kutyis :)

2012. máj. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!