Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mennyire segített a...

Kinek mennyire segített a Closti a teherbeesésben? Kicsit kétségbe vagyok esve. , tegnap közölte velem a dokim, hogy nincs Pé-m. Bízhatok benne, hogy elég lesz ez a 3 hónap? Vagy nagy részt ilyenkor átjárhatósági, esetleg lombik segít már csak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Most kezded el szedni a clostit? Nekem sem volt pém és a clostitól szép peteérésem lett. 2havin túl vagyok. Most ebben a hónapban nem kapok, mert visszamaradt egy tüsző, ami nem repedt meg :( Nem is jött meg rendesen a mensim, csak barnázok. Sok mindenkinek segített egyébként. Biztosan Neked is lesz szép kis (nagy) tüsződ. Ne aggodj!! :)

2009. jún. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Igen most kezdem el, ha megjön, a 2. naptól. Remélem segít!:)
2009. jún. 25. 20:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak 1 clostis kúrát csináltam. De nem lett pé-m, még az utána kapott tüszőrepesztőtől se. Ill. nem repedt meg. Aztán rájöttem, hogy PCOS vagyok. Nézd meg Te is: www.pco-szindroma.hu Szedem a metformin hatóanyagú gyósgyit, diétázom, mozgom, lett spontán pé-m és várom a gólyát...
2009. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!