Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az együttlét után 27 nappal...

Az együttlét után 27 nappal már biztosat mutat a teszt? Kettőt is csináltam az egyiket délután a másikat másnap reggel és mindkettő negatív lett. Előtte meg is jött, de hallottam olyat hogy másnak is megvan miközben terhes. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A napokban ha megjön, akkor nem vagy terhes.
2012. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg jött rendesen? Akkor tuti nem vagy terhes.
2012. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kicsit le kéne szállj a témáról és valami mással kösd le a figyelmed,mert a görcsösen akarás nem hozza meg a várt hatást.Hagyjad történni a dolgokat.

Ha rendes menzeszed van akkor nem lehetsz terhes,amit Te említesz az a hüvelyi vérzés,ami nem a méhedből jővő vér.

2012. máj. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
nem tudom miert gondoljak egyes emberek hogy normalis az ha megjon, de kozben terhes. az sem normalis eleve hogy menstrual az ember terhesseg alatt, de ilyenbol is csak nagyon keves van, arra kar hagyatkozni, hogy "de massal is megtortent". ennek az eselye majdnem annyi minthogy otosod legyen a lotton. nekem eszembe nem jutna azt hinni, hogy megis terhes vagyok,ha kozben megjott. bocs hogy pont ennel a kerdesnel, de mostmar nagyon kiboritanak ezek a kerdesek.
2012. máj. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!