Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Medi-Lab terhességi teszt....

Medi-Lab terhességi teszt. Létezik, hogy dec.12. -i együttlét után ma délután pozitiv?

Figyelt kérdés
Kinek van tapasztalata vele? 8 napja volt az együttlét (vasárnap hajnal) pár napja nyilalt a hasam, ma csináltam egy Medi-Lab tesztet és határozottan ott van egy erős és egy halványabb de látható csík..mindkettő kék ezért szellemcsikan nem gondolnám...csak 24-én kellene megjönni. Hihetek a tesztnek?? tapasztaltok?
2010. dec. 21. 20:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Hát korainak tűnik, de nekem már volt pozitív tesztem nemvárt előtt 3 nappal. Azóta 15 hós kisfiú, szóval jó esély van rá. Várj még pár napot, ha nem jön és még egy teszt pozitív, akkor elég valószínű, hogy terhes vagy. És egyébként fals pozitív ritkán van, szóval szerintem van okos a korai örömre. :)
2010. dec. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Nagyon meglepett, mert azonnal megjelent az első csík is...és nagyon látszik...reggelente néztem a hőmet, és furcsa volt, hogy magas két napja...huhh...:)
2010. dec. 21. 20:38
 3/31 A kérdező kommentje:
De ha van másnak tapasztalata...vagy kapott már ezzel a teszttel álpozitív eredményt, megköszönném, ha megírná
2010. dec. 21. 20:52
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Álpozitív teszt nincs,azt tudom elképzelni,hogy korábban fogant a baba,nem akkor,amikor gondolod.

Gratulálok!

2010. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.Én is arra tudok gondolni,hogy nem a 8 nappal ezelőtti eggyüttlét gyümölcse a babóca.Hiszen ha akkor termékenyültél meg,akkor még csak most kezdett el beágyazódni és nem hinném,hogy kimutatná a teszt azt a minimális HCG-t amit eddig a szervezeted termelt,ha termelt egyáltalán.Mindenesetre halkan,de gratulálok!:-)
2010. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Én a Medi-labbal 3 nappal nappal korábban kaptam jól látható 2 csíkot, mint másik teszttel. Nálam bevált.
2010. dec. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. De nem lehet korábbi.
2010. dec. 22. 09:22
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy érzékeny teszt.
2010. dec. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Azért a Medilabbal vigyázz, nekem kétszer is fals pozit mutatott. De kívánom neked a legjobbakat!

Én csinálnék egy másik tesztet is.

2010. dec. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm...csak nem értem, hogy adhat fals pozitív eredményt...vagy van hcg vagy nincs...azt tudom elképzelni, hogy mivel túl érzékeny nagyon fiatal "terhességet" is kimutat, ami esetleg mégis elhal...
2010. dec. 22. 15:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!