Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bromocriptint kezdek szedni....

Bromocriptint kezdek szedni. Hogyan szoktassam a szervezetem hozzá hogy ne legyen mellékhatása? Ha esteleg negyed szemel kezdek és majd ugy megyek fel?

Figyelt kérdés

szóval a dokim aztmondta hogy úgy szedjem hogy 1 hétig fél szem . majd a másik héten 1 szem és igy tovább. nekem régen keleztt szednem bedugult minfkát orrom tőle nagyon szar volt!


ugygondoltam hogy első héten nem fél szemet szedek hanem negyedet. jó igy?2 héten fél szemet,3héten reggel felet este felet


2009. jún. 25. 21:37
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Én negyeddel kezdtem és negyedekkel emeltem az adagot hetente.

Este kezd, akkor éjszaka nem érzed annyira a mellékhatást, maximum a reggeli hányinger, szédülés lesz kicsit rossz.

2009. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kössz!neked volt-e orrdugulás?nekem borzasztó volt. nemkaptam egyiken sem levegőt!
2009. jún. 25. 22:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Én 1 szemet vettem be, amit mondott is a doki. 3 nap alatt hozzászokott a szervezetem és már nem volt hányingerem tőle. Negyedekről, meg felekről nem is hallottam még. Ja, és mire szeded? mert én prolaktin alulműködésre kaptam.
2009. jún. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem a prolaktin szintem volt magas, erre kezdtem szedni. Az orvos fél szemet írt elő naponta, úgy is szedtem. Nem is kellett emelni az adagot, mert kb 2 hónap szedése után beállt. Rá 4 hónapra babás lettem. ja, és nekem nem volt orrdugulásom tőle. Az első kb 1 hétben furán éreztem magam tőle, aztán megszokta a szervezetem. Szerintem úgy szedd, ahogy az orvos mondta. Olvastam valahol, volt, aki elájult tőle. Ha nagyon rosszul lennél tőle, beszéld meg a dokival, ír fel mást.

Sok sikert.

2009. jún. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem annyit szedj, amennyit a doki mondott, ne kevesebbet (nekem fél szem kell minden este), és közvetlenül lefekvés előtt. Nagyon gáz szerintem is, nekem az orrom csak kicsit dugul be tőle, de sztem legalább egy hónapig minden nap úgy éreztem magam, mintha másnapos lennék, ez aztán elmúlt (most olyan 5 hete szedem), és még mindig székrekedésem van tőle... De gondoljunk a célra, ki kell bírni.
2009. jún. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utólsó !hogy érted azt hogy kicsit? egyik orrjukad szelel másik nem?vagy csak egy ideig dugul be aztán elmulik,vagy csak valamennyire kapsz levegőt mindkettőn?
2009. jún. 26. 13:04
 7/7 anonim válasza:
Nekem szörnyen eldugul tőle az orrom. És hát elég durva rosszulléteim voltak tőle, úgyhogy tényleg csak lefekvés előtt ajánlott beszedni, mivel így átalszod a mellékhatásokat. Én magas prolaktinre, tejcsorgásra szedtem. 24 évesen 0 gyerek mellett, s nem is voltam még soha terhes... Kicsit megijedtem, mikor megnyomtam és tejet láttam :D
2015. szept. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!