Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel tesztnél a tesztcsík...

Gabriel tesztnél a tesztcsík vékonyabb, mint a használati útmutatón.4napja voltam hasi uh-n, ott nem látszott semmi, pedig petezsáknak már kellett volna látszani. Most akkor ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2009. jún. 26. 06:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Hasi Uh-n nem is csoda, hogy nem látták.

A vonal lehet vékonyabb a teszten, az a lényeg, hogy színes legyen.

Én 4hét, 4 naposan voltam hüvelyin, és kb. 10 perc keresgélés után találta csak meg a doki a petezsák kezdeményt.

Terhes vagy. Gratula!!!

2009. jún. 26. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen,csak én a 10.hét körül vagyok. Akkor már lát a hasi uh is valamit.
2009. jún. 26. 09:07
 3/9 anonim ***** válasza:
10 hét??Akkor sajna nem vagy terhes.Addigra már van szívhang is,és tuti látnia kellett volna a dokinak.Mikor volt az utolsó mensid?
2009. jún. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából április 13-án, de májusban és júniusban is volt egy kevés(azaz kevesebb, mint szokott lenni), barna folyásom is volt meg a mellem is nagyobb lett.Ezért gondoltam...de tévedtem.
2009. jún. 26. 09:36
 5/9 anonim ***** válasza:
De azt se feledd,hogy viszont van egy pozi teszted.Lehet akkor,hogy a terhességed nagyon az elején jársz,és ezért nem látott még semmit a doki.Holnap reggel ismételd meg a tesztet,és írd meg,mi lett az eredménye!Drukkolok!
2009. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A héten már nem lesz idöm tesztelni, hétfön meg megyek az orvoshoz.
2009. jún. 26. 18:58
 7/9 A kérdező kommentje:

Szia kedves 06-26-11:18-as válaszoló!

Tegnap reggelre megjött a menstruációm.Ma voltam uh-n,"´Graviditás nem látható, endometrium 6mm.Szerdára hívott vissza, holnap meg az orvoshoz megyek.Ha az áprilisi mensitöl számolom, akkor nincs igaza a Gabriel tsztnek.

2009. jún. 29. 18:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok a 06.26 11:18-as.Ne keseredj el azért,ezekre a tesztekre már nem is tudom mit mondjak...

De sebaj,fel a fejjel,új hónap,új ciklus:)És persze új remények!Kívánom neked,hogy mielőbb babás legyél!Vigyázz magadra!

2009. jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Április utolsó vagy május elsö hétvégéjén volt a fogantatás. Már utána néztem, hogy a méhnyálkahártya vastagságot nem befolyásolja a hólyag teltsége.
2009. jún. 30. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!