Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X-epil teszt használati...

X-epil teszt használati utasításában miért van eltérő információ?

Figyelt kérdés

A teszt 25-ös érzékenységű,azt írja,hogy a megtermékenyítést követően a 7-10 napon ezt a 25-ös értéket eléri a vizeletben a HCG,ekkor már ez a teszt működőképes.


A végén,pedig azt írja hoyg már a mensi kimaradásának napján képest kimutatni a terhességet.



Akkor most melyik az igaz?


Ugyanis nekem (ha a 10 napot vesszük alapul amit korában ír) 14 nap telik el ovu után mire megjön.


2011. febr. 5. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:

HCG a beágyazódástól kezdve kezd termelődni kb. a fogamzás után 7-12 nappal és még kell 1-2 nap, mire kimutatható lesz.

Én teszteltem x-epillel nemvárt napján és már halvány pozi lett!

2011. febr. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én anno az első babámra várva annyi tesztet elhasználtam,hogy megélne belőle egy kisebb patika.


Amikor végre sikerült,azt már megéreztem valamiért bőven a nemvárt előtt. Akkor aztán minden nap tesztelni kezdtem.


Clearblue tesztem kimutatta már több nappal mesi előtt is.


Most azonban nem akarok többezer forintot tesztekre költeni,ezért vettem ezt a tesztet,mert olcsó és 2 db van benne.


Megint sikerült érzés van bennem,ezért gondolkodok erősen,hogy mikor használjam el az elsőt.


Tuti,hogy nem bírom ki a nemvárt napjáig!

2011. febr. 5. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!