Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most fogom elkezdeni a cicka...

Most fogom elkezdeni a cicka és palástfű ivását! Tényleg hatásosak? Aki issza, leírná tapasztalatait?

Figyelt kérdés

Most fogok nekivágni a 3. fogigátló mentes hónapomnak. Amióta nem szedem megjött 35. napra, most meg 31. napra. Ez normális szerintetek?

Viszont a vérzés nem éppen olyan mint korábban volt. Egy nappal kevesebb ideig tart, és nem az a "szép" élénk piros!

Ma jött meg, és az lenne leginkább a kérdésem, hogy a cickát már ma elkezdhetem inni, vagy várjam meg a menszi végét? Palástfűre olyan 16. nap körül váltsak szerintetek?

Köszönöm a válaszaitokat előre is!


2009. jún. 26. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
palástfüvet akkor kezd, ha már biztos vagy benne, hogy túl vagy a pén. cickafarkhoz nem tudok hozászólni, mert nekem bekavart, én max ülőfürdőzni szoktam benne.
2009. jún. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én a mensi első napjától kezdtem a cickát (nem okozott vérbőséget). Szerintem nyugodtan ihatod az első naptól. Igen a palástfűre kb. a 14-16. napon lehet átállni, de ez egyéntől is függ, hogy kinek, hogy zajlik a ciklusa. Én éreztem, hogy mikor vagyok túl a peteérésen és akkor váltottam palástfűre.

Gondolom Te is utána olvastál már, de azért leírom, hogy arra is figyelj, hogy ne érintkezzen fémmel a tea.

Én is ittam hónapokig a cickafark és palástfű párost, nem azt mondom, hogy nem volt jó, de a baba nem jött össze. De nem vagyunk egyformák :)

2009. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!

Igen, sokat olvasgattam, és láttam, hogy a teák kaptak "hideget-meleget". Én úgy vagyok vele, hogy egy próbát megér, és rosszat tutti nem csinálok vele, max. nálam se lesz semmi hatás. Nekem mindenekelőtt most az a cél, hogy tudjam van e a peteérésem a bogyi után. Úgyhogy az első hőmérős hónapom is elindult a mai nappal.

2009. jún. 26. 11:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a baba miatt jó,hanem szabályozza a mensit,jobb a közérzet,elmúlnak a hasi görcsök és a fájdalom.Én más teával is keverem és nagyon jónak tartom.
2009. jún. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Második vagyok.

Nekem a fogamzásgátló abbahagyása után hónapokig nem volt mensim, így már az jó jel nálad, hogy neked van :) A teák mellett szóljon, hogy azóta érzem a peteérést mióta ittam és az ún. tojásfehérje szerű nyálka is azóta jelentkezik peteéréskor. Ha esetleg a tea nem válna be a barátcserje kapszula is nagyon jó. De azért drukkolok, hogy a tea meghozza neked a várt hatását.

2009. jún. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia én 3 hónapig ittam és nem vált be.
2009. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!