Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt Menses után 4 nappal,...

Nem várt Menses után 4 nappal, ma reggel (kazettás) Gravi hcg-vel teszteltem. Halovány volt a csik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 napja késik, és ma reggel teszteltem...nagyon-nagyon-nagyon halovány 2. csikom volt. Persze, 2 nap mulva ujra megpróbálom. Azért vagyok bizonytalan, mert Áprilisban 2X is volt mensesem.(felfázás miatt, de azóta kezeltem, meggyógyultam) Igy nem vagyok benne biztos, hogy az Ovulációt olyan pontosan ki tudtam számolni, bár gondolom hogy 28 napos ciklusnál, kb 14-nap körül...Hihetek, a halovány csiknak? Vagy ha 2 nap mulva is Halvány lessz? Köszönöm válaszotokat (remélem lesz baba)

2012. máj. 14. 21:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

A halvány csík is csík:)

HA ott van, akkor valószínű a baba, de két nap múlva többet tudsz:) Drukkolok!

2012. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm...Nagyon remélem. Mellem feszül, bár a mensi előtt is szokott, meg ennék sokat, ami szintén csak mensi előtt szokott...remélem baba :-) (csak halkan)
2012. máj. 14. 22:10
 3/25 anonim ***** válasza:

Csak halkan: Gratulálok!Igaza van az első válaszolónak: a halvány csík is csík!(Én is így kezdtem)

Várjuk a fejleményeket 2 nap múlva :-)

23 hkm

2012. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Én is Szorítok, és halkan gratula akkor neked is...
2012. máj. 15. 07:45
 5/25 anonim ***** válasza:
Feltennéd a teszt képét? Köszike :) És gratulálok!
2012. máj. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom hogy hogy kell, és ráadásul nincs meg :-((( Holnap reggel megcsinálom ujra, remélem az erősebb lessz.( Ha a másik sikerül azt feltenném, csak jó lenne tudni hogy kell)
2012. máj. 15. 21:20
 7/25 anonim ***** válasza:
Írj majd,sok sikert!:)
2012. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Érdekes értéket kaptam :-( Gabriel terhességi tesztet használtam ma reggel (kazettás) Halvány ez a csik is, de jobban kirajzolódil mint a Gravi hcg-s tesztnél. Már nem értem. Erősebbnek kellene lennie. :-( Lefényképeztem, de nem tudom hová,hogyan kell feltölteni.
2012. máj. 16. 05:52
 9/25 anonim ***** válasza:

itt tudod feltölteni: [link]


Amúgy a hcg 2 naponta duplázódik, nem naponta, így holnap kell erősödnie, nem ma.

2012. máj. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Ja, látom, két napja teszteltél:)

Akkor se aggódj, teljesen felesleges. Ha jobban kirajzolódik, az azt jelenti, hogy erősödött - vagyis több a hcg. Nem szabad ennyire parázni:) Csinálj egyet majd szombaton is, és meglátod, az milyen erős lesz:)

2012. máj. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!