Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt Menses után 4 nappal,...

Nem várt Menses után 4 nappal, ma reggel (kazettás) Gravi hcg-vel teszteltem. Halovány volt a csik. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 4 napja késik, és ma reggel teszteltem...nagyon-nagyon-nagyon halovány 2. csikom volt. Persze, 2 nap mulva ujra megpróbálom. Azért vagyok bizonytalan, mert Áprilisban 2X is volt mensesem.(felfázás miatt, de azóta kezeltem, meggyógyultam) Igy nem vagyok benne biztos, hogy az Ovulációt olyan pontosan ki tudtam számolni, bár gondolom hogy 28 napos ciklusnál, kb 14-nap körül...Hihetek, a halovány csiknak? Vagy ha 2 nap mulva is Halvány lessz? Köszönöm válaszotokat (remélem lesz baba)

2012. máj. 14. 21:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon gratulálok!!!:)
2012. máj. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Egyébként neked más tüneted nem volt a késést kívéve?
2012. máj. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Tudtam!!!! Annyira tudtam, hogy pozit tesztelsz! Full pozitív! Szívből gratulálok!!! De jÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!
2012. máj. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)))) Annyira örülök én is. Ha visszagondolok, volt...enyhe alhasi görcs, de tényleg enyhe, és hátfájás. Kb, 1 hete a mellem is feszül, de azt a mensesem előtt is szokott. Az nem volt annyira gyanus. Figyeltem a jeleket, akkor csak azt hittem hogy magamba beszélem. Ezek szerint nem :-))))) Köszönöm mindenkinek :-))))
2012. máj. 17. 22:17
 25/25 A kérdező kommentje:
23 hkm!!! Neked mi lett??? Gratulálhatok ujra?
2012. máj. 17. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!