Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvárt napján is kimutatja...

A nemvárt napján is kimutatja a teszt a pozitívat, vagy az még korai?

Figyelt kérdés
Gabriellel teszteltem, de nem a reggeli vizelettel..
2012. máj. 15. 14:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Változó, hogy kimutatja-e. A HCG szint mindenki szervezetében megjelenik, csak változó erősséggel még ezen a napon... A késés után 2 naponta érdemes tesztelni (ennyi idő kell a hormon mennyiségének duplázódásához). Jó eséllyel kimutatja 3-4 napos késésnél már , délutániból is.
2012. máj. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már ki kellett volna mutatnia,de azért probáld meg holnap reggeli vizeletbol.
2012. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem már nemvárt előtt 5 nappal pozi lett!

Szerintem nagy százalékban ilyenkor már ki kell,hogy mutassa!

2012. máj. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Erus76 ***** válasza:
Csütörtökre vártam, előtte szombaton már volt egy nagyon-nagyon halvány pozi tesztem, hétfőn erős csík jött elő, csütörtökön, a nemvárt napján full pozi lett a tesztem! Ez attól is függ, hogy mikor fogant a baba.
2012. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Erus76 ***** válasza:
Elfelejtettem odaírni, mindegyik teszt 25-ös volt.
2012. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért még reménykedem, hátha most sikerült..
2012. máj. 15. 22:16
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányomat 4 nappal nem várt előtt mutatta ki, a mostani pocaklakómat meg 5 nappal előtte. De ismerek olyat is akinek csak mensi után egy héttel lett pozi. Azt kéne tudnod hozzá, hogy kb mikor van ovud. Nekem mindig középidő, ezért is mutatta ki mindig előbb.
2012. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is, ma reggel csináltam egy tesztet, sajnos ez sem pozitív.:( Viszont a menzinek még mindig nincs semmi jele. Ápr. 16-án volt menzim, az ovumat nem igazán tudom behatárolni. De már nem reménykedem ebben a hónapban..
2012. máj. 16. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!