Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja pecsételek, enyhe...

3 napja pecsételek, enyhe rosszullét. Negatív teszt? Lehetséges?

Figyelt kérdés
3 napja pecsételek és tegnap, tegnapelőtt este enyhe rosszullét is kerülgetett. A havimnak a múlt héten kellett volna megjönnie.Ma reggel csináltam tesztet ami sajnos negativ lett. Ma van a 14 napja, hogy együtt voltam a párommal. A mellbimbóim is fájtak egy napig, de már nem fájnak. Dokim a héten szabadságon van. Csináljak jövőhéten is egy tesztet?
2012. máj. 15. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy héttel a várható menstruáció időpontja után már egy kevésbé érzékeny tesztnek is ki kellett volna mutatnia a terhességet. Szerintem várd meg, míg visszaér a dokid, ő biztosat tud majd mondnai, ha addig sem jönne meg.
2012. máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Bocsánat hogy, visszakérdezek de nem értem még.

A múlt héten kellett volna megjönnie. Ha visszaszámolom a 14napot akkor az valahogy, nem félidőre esik hogy, a pároddal együtt voltál. Az hogyis mondjam már túl van a peteérésen. Persze egy orgazmus is kiválthat egy ovulációt. Ezért bemásolok neked ide egy szöveget hátha segíthetek vele a negatív tesztel kapcsolatban.


Konkrétan nem a beágyazódás a 2 hét hanem az egész folyamat!

Amikor kiszabadul az érett petesejt 18-24 óráig életképes és ha megtermékenyül egy hímivarsejttől akkor 5-7 napig vándorol és csak ez után következik a beágyazódás ami úgy a 12-14 napra fejeződik be!Innentől kezdve termel a szervezet hcg-t ami 2 naponta duplázódik így a teszt(egy 10-es) ki tudja mutatni akár a 14. napon a terhességet!De mivel a HCG termelés egyénfüggő van akinek csak a menstruáció kimaradása után pár nappal vagy héttel mutat biztosat a teszt!


Remélem segít neked. Sok helyen olvastam ezt szóval biztos fedi a valóságot.

Ezt most csak a negatív teszted miatt másoltam be.

A hcg szint miatt és mitől lehet esetleg negatív egy teszt.

A többit nem kell figyelembe venned.


Majd írj. Előre is köszönöm.

2012. máj. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. máj. 15. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!