Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kevés és gyenge menstruációs...

Kevés és gyenge menstruációs vérzés utalhat vékony nyálkahártyára?

Figyelt kérdés
Ez volt az 1. clostis hónapom, és aggódom, hogy elvékonyította a nyálkahártyámat.
2012. máj. 15. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálam is így volt sajnos!!!!! Nagyon gyenge volt a mensim, de akkor én még nem gondoltam hogy ez baj. A dokimat lecseréltem egy emberre, és utólag beszéltük meg a dolgokat a tüneteim és a papírjaim alapján. Az előzőtől fel is fordulhattam volna, de ez egy hosszú történet.

Nekem 6.7 volt a legvastagabb amit produkálni tudtam úgy hogy napi 200mg E vitamint is szedtem.

Azóta sok minden történt, de egy biztos, ha végre rendbejövök annyira hogy újra stimulálni lehessen, akkor azt nem szabad Clostyval nálam. Hogy nálad mi volt, az sajnos csak a köv. UH-nál derül ki, de érdekelne hogy most mekkora volt a nyh-d.

2012. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!