Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz, hogy akinek kis mennyise...

Igaz, hogy akinek kis mennyisegu altalaban a menstruacioja es rovid ideig tart (2-3 nap) annak nehezebb teherbeesni? Mivel a keves verzes azt jelentheti, hogy vekony a mehnyalka es igy nem tud megtapadni a bebi?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen igaz,én is ugyanebben a cipőben járok(meg még másban is).Bár sztem relatíve h mi az a kevés.Mindenesetre jobb,ha sok a mensi.
2008. dec. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda? éN erről még nem is hallottam! Nekem is kevés, akkor azért nem sikerül? már több mint 6 hónapja próbáljuk. De ma voltam orvosnál, megvizsgált, hüvelyi uh-t is csinált és minden rendben van, azt mondta. Akkor ti hogyan véresítetek? Sok cékla és vas? gondolom én.
2008. dec. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszoló vagyok.A második válaszolótól kérdezném:az uh.-n hány mm es nyálkahártyát mért a doki?Nekem PÉ kor 5-6-7 mm.7 től már jó,de nem olyan fényes még az sem.A lényeg nem a véresítésben van,hanem a nyákosításban.A cékla meg a vas a vérképzéshez kell.Bár én is szedek vasat,hátha vmit segít..
2008. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2. vagyok. nem mondott értéket, csak azt hogy minden rendben, nem lát olyat ami akadály lenne a teherbeeséshez. Mert ugye azzal a panasszal mentem el ma hozzá, hogy nincs még babám 6 hónap után sem.
2008. dec. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja, és még azt kérdezném, hogy hogyan lehet "nyákosítani"?
2008. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

koszi a gyors valaszokat! Mi meg csak most kezdtuk a projektet 1 honapja es nekem tenyleg 3 napnal soha nem tart tovabb. ugyhogy felmerult bennem ez a kerdes. amugy a nyakosito modszerre nagyon kivancsi lennek en is!

de foleg olyan kismama valaszara, aki ennek ellenere konnyen babas lett!

2008. dec. 6. 16:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Megint az első válaszoló vagyok.Állítólag vannak mindenféle gyógynövényes készítmények,ezekről biztos halottatok,pl. palástfű tea,cickafarkkal kombinálva.Vagy pl. Foreveres aloe-berry gél,ill. van egy Premens nevű barátcserje kivonatot tartalmazó készítmény,az elvileg csodákat tesz.Na meg vannak meddőségi kezelésben használt 25 ezer ft os injekciók,de reméljük erre egyikünknek sem lesz szüksége!
2008. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nos akkor én vagyok megint az ellenpélda, mert nekem mindig nagyon gyenge és kevés a vérzésem, 2-3 napig tart, éjszakára csak az első reggel kell tampon, de reggel alig van valami, napközben is ellennék egyel, ha higéniai szempontból nem cserélgetném. Szóval nekem van két kislányom, akik ennek ellenére nagyon gyorsan, az első próbálkozásra összejöttek. Most szeretnénk harmadik babát, ez lesz az első hónap, hogy próbálkozunk, most is nagyon gyenge a vérzésem ( pont most van) , pedig 26-án voltam nődokinál, direkt megnézetni a nyh-t, és 12 mm-es volt. Pedig az nem vékony!!! Sőt a dokim kifejezetten jónak mondta, ebben simán meg tud tapadni a sejtecske.
2008. dec. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
MINDENKIT OROMMEL ERTESITEK, HOGY NEKUNK IS SIKERULT!!! SOK BOLDOGSAGOT MINDENKINEK :-))))
2009. júl. 10. 19:33
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló vagyok, gratulálok! Képzeld nekünk is sikerült decemberben,csak sajnos elment. Most megint úgy néz ki sikerült, most próbálkoztunk a vetélés óta először. Vigyázz magatokra!!!
2009. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!