Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakori pisilési inger lehet...

Gyakori pisilési inger lehet terhességi tünet? Van olyan, akinek csak ez volt a tünete vagy legalábbis az első tünet?

Figyelt kérdés
én most fél óránként járok pisilni.Nem csíp és nem éget, nem hinném, hogy felfázás.
2009. jún. 26. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

mikorra nem várod?

nekem sajnos minden hónapban ilyen a mensi előtt... és persze olyankor többet is iszom (amúgy is sokat iszom, tehát nem igazán tűnik fel), szóval attól is van...

2009. jún. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

elvileg jövőhéten kellene megjönnie, de a fene se tudja, mert az utolsó vérzésemet norcolut hozta meg.

Fog.gátlót hagytam abba 3 hónapja és ezért kellett norc.-ot szedni, mert nem jött meg.

Na és a méhnyálkah.-m is 2mm volt.

Remélem megvastagodott!!

2009. jún. 26. 17:06
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
Én tegnapra nem vártam és nem is jött meg még!De én is kb.fél óránként járok pisilni!Majd pár nap múlva veszek tesztet ha meg nem jön addig!Mikorra nem várod?
2009. jún. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ha 28 nappal számolok, akkor júl.4-e, de nem tudom,mert feljebb írtam miért
2009. jún. 26. 17:12
 5/11 A kérdező kommentje:

már lassan 20 percenként pisilek.:)

Kezd idegesíteni. Akkor már nem idegesítene, ha tudnám, hogy baba van a dologban. Akkor örömmel járnék csurgatni:))

2009. jún. 26. 17:15
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még nem éld bele magad. Bár nekem is ez volt az első és egyetlen tünet, de csak a menstruáció kimaradása után jelentkezett. Ilyen korán még semmiféle tünetre nem lehet rámondani, hogy a terhesség miatt van.
2009. jún. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tünet. De felfázás jele is.
2009. jún. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a pisilés lett gyanús:)

Ne éld bele magad, de jó jel:) A tesztig semmi tünetem nem volt, csak elmaradt a mensi, megláttam a két csíkot, és hirtelen minden jött, hányinger, émelygés, szagok, kívánósság, minden:D Párom nevette is, h onnantól lettem terhes:D

2009. jún. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Tegnapra nem vártam, nem is jött. Két csíkosat teszteltem tegnap reggel és nekem is a gyakori pisilés az egyetlen tünet.

Viszont volt már, hogy gyakran kellett mennem még sem volt terhesség. Drukkolok..mondom most nekem is ezerrel ez van..és pozitív a teszt!

2009. jún. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

19.22-es vagyok.

Tájékoztass azért, h mi történt!

Utolsónak pedig nagy gratula:)

2009. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!