Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-ok nektek mivel sikerült...

PCOS-ok nektek mivel sikerült teherbeesni? Diétázom, mozgok, szedem a Metet, Clostyt is most kezdtem! Bejött ez vkinek? Túlsúlyom nincsen, fogynom nem kell, de már nagyon szestnénk Babát!

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 14:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hormonjaid hogy állnak? Inzulin? cukor? Mesélj picit!

Én még a folyamat elején tartok, fogynom kell, és az inzulinom lenyomni. De én is betartok minden szót, amit a dokik kiejtenek a szájukon. Reménykedjünk a mielőbbi sikerben! :)

2012. máj. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Progeszteronom volt nagyon alacsony,alig változott vmit a ciklus különböző napjain!Azt mondta a dokim hogy ez annak a jele,hogy nincsen peteérésem,ezért kapta a clostyt.A többi eredményem jó volt,cukrom jó,inzulinom magam kicsit,arra kaptam a Metet!Fogynom nem kell,annyit mondott az orvos hogy táplálkozzak egészségesen ha lehet és sportoljak továbbra is!1 hét és mehetek Uh-ra,az lesz a 14dik nap,de márolyan türelmetlen vagyok!Remélem neked is mielőbb sikerül a Baba!
2012. máj. 16. 14:47
 3/17 anonim ***** válasza:

barátcserje :) elso babanal azt szedtem, a masodiknal semmit, spontan osszejott az elso honapban.


szedj multivitamint, es folsavat (vagy a ketto helyett terhesvitamint)

2012. máj. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
én sovány vagyok, a sima met nem segített, csak a kombinált gyógyszer (nálam eucreas). 8 hónap után sikerült. Closty nem hatott, bár egész életemben nem volt mensim, és súlyos IR-rel indultam. Sok sikert!
2012. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Viki840804 válasza:

Nekem 7éve mondták hogy petefészek cisztám van , és most vagyok a 3. nem tervezett babával várandós :)

Pedig most már csak fél évente volt menszim. Spirált januárba levetettem és már itt is a baba .

2012. máj. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem a cukrom jó volt, a éhgyomri és a terheléses is. Sok kicsi ciszta+nem volt peteérés. Az első clostys hónapban összejött a baba.

Neked baj van a cukroddal vagy inzulinnal? Mert gondolom ha nem kell fogynod, akkor a Met-et csak arra kaphattad.

2012. máj. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok a Babához Nektek,a cukrom nekem is jó,az inzulinra kaptam a Metet!Szerdán megyek 14.dik napi UH-ra,ott kiderül hogy lettek e szép tüszőim!:)
2012. máj. 20. 02:23
 8/17 anonim ***** válasza:
Mióta tartod a hármas kezelést?
2012. máj. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
kb 2 hónapja mióta kiderült a PCOS!A gyógyszereket meg 1 hónapja szedem!Holnap megyek Uh-ra,remélem lesznek szép tüszőim!:)
2012. máj. 22. 13:21
 10/17 anonim ***** válasza:
Hasonlók voltak a dolgaim mint neked, csak nekem nem jött be a Closty, mert elvékonyította a méhnyálkahártyám. Az első körben 4 tüszőm érett, azt mondta a dokim, ebből egy vagy 2 baba tuti hogy lesz, ha kibírom, várjak még 4 hétig, és mehetek vissza szívhangot hallgatni. Gondolhatod hogy mekkora csalódás volt, hogy nem lett belőle semmi. Szóval óvatosan éld bele magad, még a tüszők is csak 25% -ot jelentenek a teherbeesésre az adott hónapban. Én új dokitól új gyógyszert fogok kapni a stimuláláshoz, úgyhogy mi még mindíg csak reménykedünk. Azért sok sikert, volt barátnőm akinek elsőre sikerült így is! Zebrásodást!
2012. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!