Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-ok nektek mivel sikerült...

PCOS-ok nektek mivel sikerült teherbeesni? Diétázom, mozgok, szedem a Metet, Clostyt is most kezdtem! Bejött ez vkinek? Túlsúlyom nincsen, fogynom nem kell, de már nagyon szestnénk Babát!

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 14:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A 2 hónap nem sok idő. Én adtam volna még pár hónap esélyt clostyl nélkül.


Azért drukkolok!

2012. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtatok,a dokim ezt a terápiát ajánlotta a labor után,és én maximálisan megbízom benne!Holnap írok hogy mi volt az UH-n!Én is drukkolok mindenkinek!:)
2012. máj. 22. 18:00
 13/17 anonim ***** válasza:
Ajánlom, én is a barátcserjét ajánlom, nekem soha nem volt rendszeres menszeszem és tömtek mindenféle sz@r hormonnal de utána se javult, aztán rájöttek, hogy pcos-em van de enyhe csak az inzulinrezisztenciám, ezért is vagyok vékony és aztán akartam velem is metformint szedetni, amit nem szedtem be, helyette ittam fél évig a kecskeruta teát és most januártól barátcserjét szedek és nem eszek cukros és fehér lisztes dolgokat és csodák csodája rendszeresen mestruálok, szerintem előszőr probálkozz természetes módszerekkel, mert kevesebb a mellékhatás és a hormonokkal csak elfeded a problémákat, ha kérdésed van szivesen válaszolok.
2012. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat és a segítséget!Most úgy néz ki hogy alakulnak a dolgok,lettek szép tüszőim a clostytól,aztán meglátjuk hogy Baba is lesz e belőle!Én mielőtt fogigátlót szedtem teljesen rendben volt a menstruációm,mióta abbahagytam azóta van gond vele!Remélem hamar összejön a Baba aztán utána meglátjuk hogy hogyan tovább!:)Ti is Babát szeretnétek?
2012. máj. 27. 19:09
 15/17 anonim ***** válasza:
Szívesen :) mi még nem szeretnénk babát de nagyon megikedtem , hogy nem lehet gyerekem, mert ugye nincs peteérésem és ezért kezdtem el kutakodni és úgy néz, ki hoyg megoldódott szerencsére kicsit meg is nyugodtam, remélem sikerul nektek :) de szerintem először meg kellene probáld gyógyszerek nélkül, mert szerintem minden gyógyszer káros, de hát te tudod, lehet azért állok így hozzá, mert rajtam nem segítettek...
2012. máj. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy drukkolsz nekünk!Azelején én sem akartam gyógyszereket szedni,jártam talpmasszírozásra,megkínpztak párszor,de nem jött helyre!Ittam a cickafark palástfű teát,az se segített!Aztán gondoltam orvost váltok,amit nagyon jól tettem,mert azonnal megcsináltuk a hormon labort,mindent elmagyarázott hogy mit miért ír fel nekem és maximálisan megbízom benne!:)Remélem sikerül minél előbb,de írok ha van vmi fejlemény!:)
2012. máj. 29. 09:22
 17/17 anonim ***** válasza:
Én elkezdtem diétázni keményen, mert nagyon akartam a babát, 1 hónap alatt 5, 5 kg ment le, tornáztam, és kiiktattam az étrendemből az édességet, chidrátot. felírták a clostit 2-3 naponta együtt voltunk a férjemmel, és az első hónap után nagy szerencsém lett mert teherbe estem, most 3 éves a kisfiam, és szeretnénk újra babát, nem tudom összejön e de kívánom neked is hogy legyen olyan szerencséd mint nekem akkor. nem is a fogyáson van itt a lényeg az én súlyom is megfelelő volt, hanem a diétán, helyes táplálkozáson, nekünk ugyanúgy át kell formálnunk az étrendünket, mint a cukorbetegeknek.
2012. júl. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!