Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi elött rendszeresen...

Mensi elött rendszeresen görcsölök. Ha esetleg sikerül a baba akkor mensi elött nem kéne görcsölni ugye?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 23. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy görcsöltem, mint mensi előtt szoktam, az egyetlen különbség az volt, hogy nem jött meg.
2008. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ én még csak a 21.napon vagyok de ilyenkor már rendszerint görcsölök tegnap el is kezdődött ezek elég erösen fájnak szóval akkor van esélyem rá hogy esetleg vasárnap nem jön meg.?:)
2008. ápr. 23. 11:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én még hosszabb ideig is görcsöltem, mint máskor. Korábban kezdődött (kb. szombati napon kellett volna megjönnie, de már hétfőtől görcsöltem, úgy, h. kedden már muszáj voltam gyógyszert bevenni) és tovább is tartott (kb. következő hét kedd- szerda körülig. Én is azt hittem biztos csak késik, hiszen fájdalmaim meg vannak. Tisztára olyan érzésem volt, mintha nem tudná a szervezetem, h. akkor most "takarítson", vagy ne, mert minden időben "sikerült". Aztán kedden csináltam tesztet és szerdán már nem zavart,h. fáj! :-)

Szóval nyugi!X

2008. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Várd ki a mensi napját. Addig még bármi lehet.

Nem elkeseríteni akarlak, de én is a szervezetemnek minden kis rezdülését figyelem, és már egy párszor belelovaltam magam, h. most biztos sikerült, aztán jött a hideg zuhany, amikor megjött.

Lehetnek más tüneteid, és az is lehet, h. elkezdődik a beágyazódás, de valamiért mégsem sikerül - ez is okozhat más érzéseket, mint általában szokott.

Szóval türelem és ne görcsölj, mert az csak árt.

Sok sikert!!

2008. ápr. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi nektek,utolsó hozzászólónak annyit hogy ezek a görcsök nagyon fájnak és nem ámitom magam ez nálam minden mensi elött igy van és nem lennék el kenödve ha meg jönne mert ez minden hóba igy van engem csak az érdekelt hogy görcsöls mellett lehet e beszélni terhességről.
2008. ápr. 23. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!