Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha teljesen egészségesek...

Ha teljesen egészségesek vagyunk, peteérésem is van, rendszeresen együtt vagyunk az adott fontos napokon is, akkor mi az oka, hogy nem sikerül már több, mint 9 hónapja a baba?

Figyelt kérdés
Az első babánk elsőre sikerült, nem értem, mi lehet most a baj.
2009. dec. 19. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
nalunk is ugyanez van es mi is lassan ket eve probalkozunk , mindkettonknel minden rendben
2009. dec. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom én is! Van egy 6 éves nagy fiam és a kis tesóval már lassan 2 éve próbálkozunk! Fél éve volt petevezeték átfúvássom és még mindig semmi! Én sem értem!
2009. dec. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Ti már jóval több ideje próbálkoztok, mint mi. Ilyenkor nem ajánlanak valami megoldást a dokik? Pl. inszemináció, lombik? Én pár hónap múlva betöltöm a 35-öt, nem várhatok még éveket...
2009. dec. 19. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:

en legutobb ugy mentem az orvoshoz hogy hatarozottan mondtam neki kesz inszeminaciot szeretnenk , de az mondta szoba sem johet meg nalunk , persze ha nagyon akarom megcsinalja , de mindenkeppen lebeszel rola , gondolom a korunk miatt tette ...en 28 parom 30,

viszont a te helyedbe en biztosan nem hagynam magam eltantoritani , es kernem az inszeminaciot ...probald meg

2009. dec. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a masik valaszolotol szeretnem megkerdezni a petevezetek atfujas hogy mukodik , azt hallottam nagyon fajdalmas ???? en marciusba fogom megcsinaltatni ha addig nem jon osssze ...koszi elore is
2009. dec. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia kedves utolsó.


Én nem a második vagyok de ha nem gond én szívesen válaszolok.Én voltam petevezeték átjárhatóságin és csak picit fájt, de bódítottak.A normális helyeken bódítanak nem csinálják a nélkül.Nálunk a kórházban hála az égnek így csinálják.Azt mondják vagy olvasgattam róla hogy annak fáj inkább akinek el van záródva.nekem nagyon el van szűkülve.Sajnos azt nem tudom ha nem lettem volna bódítva mennyire fájt volna.Kérdez utána a dokidnál hogy csinálják, de én csak ajánlani tudom ha lehet olyan helyre menj ahol bódítanak.Sok sikert.

2009. dec. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!