Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek a görbém?

Megnéznétek a görbém?

Figyelt kérdés

[link]

Hétvégén tesztelhetek vagy még túl korai lenne?


2012. máj. 17. 04:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia!Biztató a görbéd,szerintem hétvégén már megpróbálhatsz tesztelni!:)
2012. máj. 17. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nagyon szép a görbéd,de én hétfőnél hamarabb nem tesztelnék!Akkor leszel a 14 dpo-n,így szerintem hamarabb nem fog mutatni semmit,vagy csak nagyon halványat!:)

Drukkolok,majd írd meg mi lett az eredmény!:)

2012. máj. 17. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a görbéd, és már ma is teszteltem volna a helyedben, de holnap reggel mindenképp!!! :) 12.Dpo-n már kimutatja a Clearblue is és a Vaterás teszt is, ha ott a baba! :) Drukkolok!!!
2012. máj. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyon szép görbe. Mondenki szerint meg kell várni a nem várt napját, de én magamat ismerve biztos tesztelnék a hétvégén. Drukkolok!
2012. máj. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok,aranyosak vagytok,hogy drukkoltok! Holnap reggel tesztelek egyet,csak az a baj,hogy csak 25-ös tesztem van itthon.Mindenképp megírom,hogy mi lett az eredmény.
2012. máj. 17. 17:44
 6/15 A kérdező kommentje:
Ma reggel teszteltem egy nagyon- nagyon halvány pozitívat 25-ös erősségű teszttel.Holnap reggel megint tesztelek és remélem már erősebb lesz a csík.Egyenlőre még nem merem beleélni magam,hogy sikerült a baba,nehogy nagyot csalódjak.
2012. máj. 18. 08:28
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

2-es vagyok!

Halkan gratulálok neked!:)

De ne holnap tesztelj,hanem holnap után,mert a hcg 2 naponta duplázódik!Valahogy bírd ki!Mindenképp írj hogy mi újság,remélem erősödni fog!:)

2012. máj. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

3-as vagyok! Gratulálok!!! :)

Szerintem holnap is tesztelhetsz, én sem bírtam megállni, és napról-napra egyre erősebb lett!!

2012. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
[link] Ilyen a görbém jelenleg.Ma reggel sajnos negatív lett a terhességi tesztem,ami 10-es érzékenységű, úgyhogy biztos nem vagyok terhes.((
2012. máj. 20. 08:04
 10/15 anonim ***** válasza:

Próbálj meg holnap egy másik tesztet.. A 10-en nekem szinte nem is látszot a 2. csík, a többin igen!

Az előzőn nem véletlenül volt ott az a halvány csíkocska! :) Ne add fel még, drukkolok ezerrel! :)

2012. máj. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!