Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magzatmozgást érzek, de a...

Magzatmozgást érzek, de a teszt negatív, ráadásul megjött rendesen a menstruációm. Ez mi?

Figyelt kérdés

Van már egy másfél éves fiam, tudom milyen érzés amikor először moccan meg a baba odabent, és már napok óta a méhemnél, mindig ugyanott ezt érzem. Első gyereknél 12 hetesen már kaparászást éreztem... Nem hiszem hogy a beleim rendeződnének, teljesen lapos a hasam...Reggel csináltam 25-ös érzékenységű tesztet, abszolút negatív.

Pénteken jött meg, de gyengébb volt a szokásosnál, igaz 5 napos volt mint ahogy mindig. Megszakítással "védekeztünk", igaz akár jöhetne is a tesó ha akarna. Jövő tavaszra tervezzük az újabb babaprojekt kezdetét.

Szerintetek csak a gyomrom rontottam el, vagy terhes lehetek a menzi és a - teszt ellenére? :)


2012. máj. 17. 09:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Ahhoz hogy a mozgását érezd, megint legalább 13-14 hetes terhesnek kéne lenned!

Azért második babánál már akkor 3 ciklusnak ki kellett volna maradnia, lassan nőne a hasad.

Tuti nem vagy terhes, ezek szerintem gázok, vegyél be espumisant!

2012. máj. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem sem vagy terhes.
2012. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
ilyet én is éreztem a 8 hónapos babám mellett, normál mensivel, negatív teszttel. A testünk emlékszik rá, hogy milyen érzés volt amikor a magzat mozgott bent, ezért az agy nagyon különös dolgokra képes. Nem vagy terhes.
2012. máj. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Mozgó magzatnál nincs negatív teszt. Ráadásul menstruálsz is. Szerintem nem vagy terhes.

Inkább arra tippelnék, hogy első gyereknél sem a baba volt még az a "kaparászás", hanem valami bélmozgás.


De ha az megnyugtat, menj el orvoshoz.

2012. máj. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Először gyógyszer, ha nem múlik akkor doki :)
2012. máj. 17. 09:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Bélmozgás, puffadás, ilyesmi. Sok extra dolog megtörténhet, de annak az esélye, hogy a teszt nem mutat ki egy terhességet és annak az esélye, hogy mensizel terhesen külön-külön is elenyésző. EGyütt pedig a nullával egyenlő.
2012. máj. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy terhes.
2012. máj. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Én is ugyan ebben a cipőben járok, mint Te. Nekem a doki azt mondta a telefonban, hogy nagyobb terhességnél lehet negatív a teszt! Én jövőhéten megyek vizsgálatra..
2012. máj. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
off: érdekel
2012. máj. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia, kérlek írj hogy terhes voltál-e...én is hasonlóan vagyok most...
2013. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!