Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most teszteltem Medi Labbal....

Most teszteltem Medi Labbal. Baj hogy a vizelet a nyilak fele ert? Igy is marad az eredmeny vagy szerintetek befolyasolja?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Tennél fel róla képet? Egyértelműen negatív vagy pozitív?


Előfordulhat száradási csík,ha nagyon eláztattad,de az megkülönböztethető a pozitív teszttől.(szerintem)

Nekem is volt,hogy egy kicsit fölé ért,de az nem befolyásolta az eredményt.

2012. máj. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van a nyilak felett egy csik,na odaig nem ert eppen. Nem aztattam el,es egyertelmu negativ...
2012. máj. 17. 12:16
 3/3 anonim ***** válasza:

HA egyértelműen negatív, akkor salynos ez most nem jelez babát. Én is jártam így:(

Ha esetleg késik a mensid, akkor érdemes 2 nap múlva (ha kibírod) csinálnod egy másikat. Én egy kis műanyag pohárkába szoktam felfogni a vizeletet, úgy könnyebb figyelni hogy ne menjen a nyilak fölé a dolog.

2012. máj. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!