Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ma reggeli tesztem pozitív...

A ma reggeli tesztem pozitív lett, viszont a pohárban kb. 3 órát állt a vizelet (mert nem volt otthon teszt és a reggeliből akartam csinálni). Befolyásolja ez a teszt hatását?

Figyelt kérdés
2007. szept. 24. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolja a teszt eredményét....De ha nem vagy benne biztos csinálj még egyet....de valószínűleg babát vársz!!!
2007. szept. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Valoszinu hogy terhes vagy mivel a teszt a magas HCG hormontol lesz pozitiv es ez reggeli elso vizeletben nagyobb koncentracioban van ezert vegzik el reggel viszont ezeket a teszteket a nap barmelyik orajaban megcsinalhatod(en d.u. 5 orakor csinaltam meg es pozitiv lett,masnap reggel csinaltam meg 1-et hogy megbizonyosodjak es az is pozitiv lett).Szerintem vegyel meg 1-et es csinald meg es ha es is pozitiv akkor 100% terhes vagyes utana mehetsz az orvoshoz vizsgalatra. Szurkolok hogy az legyen az eredmeny amit szeretnel! Egy 12 hetes kismama.
2007. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Végül is, ha rendelőben vizsgálják a vizeletet, akkor se lehet mindig "melegen", nem? Tehát szerintem terhes vagy.
2007. szept. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
sztem tuti terhes vagy,de az a biztosabb ha pl ma veszel egy tesztet es ha felkeltel ujra megcsinälod:).
2007. szept. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én csak egyszerűen GRATULÁLOK!!!!!:)))))
2012. máj. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!